wracam z roboty zaglądam na forum a tu cisza na miejskich salonach -
zastawiam się dlaczego
otóz cały aktyw obrony jedynie słusznego ugrupowania
był dzisiaj zajęty.... a co robiły króliczki, nasi strażnicy idei,
nasi tropiciele i dokuczniki... no co robiły .... gdzie przebywał aktyw
partyjno biznesowo manipulacyjny....
no
Gdzie Oni są?
gdzie wszyscy moi przyjaciele?
----

