

KaucZ napisał(a):Polacy...
KaucZ napisał(a):kazió napisał(a):KaucZ napisał(a):Polacy...
Nie wychylajcie sie, bo was jeszcze od Polaków zwyzywaja, Kaucz opanuj sie. Nie odpowiada ci, to sie wynies, przeciez nikt cie tu nie trzyma pod pistoletem. Przejmuj sobie wzorce zza granicy, skadkolwiek ,ale nikogo nie gań za to, ze jemu ten pomysl sie nie podoba, dzieciaku.
To Ty sie opanuj czlowieku. Bo chyba nie zrozumiales dlaczego tak napisalem ( patrz rysio ). Nie mam zamiaru sie wynosic bo wiem ze najgorsze co moge zrobic to spiperzyc za granice. Nie ganie nikogo jednak nie lubie ogolniania tak jak to rysio zrobil...
i nie mow do mnie dzieciaku...

KaucZ napisał(a):(...)ale pisalem juz ze to byla kontra do rysia... nienawidze uogolniania... Rysiu w swoim poscie przedstawil Polske i Polakow jako narod, ktory pilnuje jedynie wlasnych spraw a takie akcje jak ta omija szerokim łukiem.... "nie jesteś dziwna - mieszkasz w Polsce" - dokladnie tak z interpretowalem to stwierdzenie...(...)
Ale teraz już rozumiem ... fajna akcja

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości