sztuka

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

sztuka

Postprzez kamila » piątek, 20 paź 2006, 06:38

Potrzebuje dwóch aktorów do obsadzenia w roli: Listonosza (najlepiej facet, ale kobieta też może być) i Ciotkę Beatę (nooo..tu już raczej kobieta), jeśli ktoś z Was lub z waszych znajomych lubi "bawić" się w teatr to serdecznie zapraszam :mg: , bardzo mi zależy, więc proszę o potraktowanie tego serio :) . Nie są to duże role, zaledwie kilka kwestii. To ma być zabawa, nie mówię tu o profesjonaliźmie :) . Szczegóły, typu: scenariusz, gdzie i kiedy próby, itp. na pw, lub gg -4742998. Dziekuje :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » piątek, 20 paź 2006, 06:39

To ja kogo będe grała?? Już się boję :cry:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » piątek, 20 paź 2006, 06:40

barmaid napisał(a):To ja kogo będe grała?? Już się boję :cry:
pielęgniareczke :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » piątek, 20 paź 2006, 06:40

A to loooz :twisted: :wink:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » piątek, 20 paź 2006, 19:53

nikt nie jest zainteresowany? :cry:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziewuszka » piątek, 20 paź 2006, 19:57

Sorki kamila.. ale role jakoś mało zachęcające.. :D

Ciotki nie zagram.. Bo pewnie tłusta powinna być, albo stara i pomarszczona.. Odpadam :) No chyba, że listonosza :D
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez kamila » piątek, 20 paź 2006, 20:05

dziewuszka napisał(a):Sorki kamila.. ale role jakoś mało zachęcające.. :D
Ciotki nie zagram.. Bo pewnie tłusta powinna być, albo stara i pomarszczona.. Odpadam :) No chyba, że listonosza :D
skąd to stwierdzenie, że są mało zachęcające? wywnioskowałaś to po "nazwach" :| , nawet śmieciarz może mieć nasamowitą moc przebicia się. Co do ciotki to sie mylisz.. właśnie powinna być zgrabna, elegancka z klasą. Szanuje co napisałaś, ale dziwą mnie owe wnioski. Czy mam napisać swoje wymogi? mogłabym, owszem, ale tu nikt nie robi tego dla pokazu jaki to ktoś jest zajebisty, a dla czystej zabawy, ważne są chcęci, kręcenie nosem i krytykowanie wszystkiego wokoło to nie najlepsza droga. Więcej luzu, proszę, bo ktoś ma chcęci zrobienia coś dla ludzi 8)

spoko, przejdę sie ulicą i popytam, ponoć ludzie z ulicy są bardziej otwarci na propozycje jakiekolwiek 8)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez dziewuszka » piątek, 20 paź 2006, 20:13

Kamila, to był zart, nie wiedziałam, że az tak Cie to dotknie.. :przytul:
Avatar użytkownika
dziewuszka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 374
Dołączył(a): wtorek, 10 paź 2006, 09:04
Lokalizacja: ja to mogę wiedzieć

Postprzez rysio » niedziela, 22 paź 2006, 11:23

ile przewidujesz Kamilo na próby czasu przeznaczyć? czyli kiedy przewidywana jest premiera? i czy to dla masowego odbiorcy? bo bardzo chętnie to zobaczę.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez kamila » niedziela, 22 paź 2006, 11:32

pastor napisał(a):Kamila, to ta sztuka, co miałem sposobność czytać scenariusz? Bo imiona postaci mówią mi, że tak. Więc tym bardziej zachęcam.
tak Piotr, to jest ta sama i dziekuje za dobre słowo :)

rysio napisał(a):ile przewidujesz Kamilo na próby czasu przeznaczyć? czyli kiedy przewidywana jest premiera? i czy to dla masowego odbiorcy? bo bardzo chętnie to zobaczę.
Paweł to zależy od ludzi, praca, dom i dzieci, wszystko wyjdzie w praniu jak to sie mówi :wink: . Myśle o grudniu i dla masówki, owszem.. Zapraszam :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » niedziela, 22 paź 2006, 11:33

Dzieci, praca i dom nie zając.... możesz na mnie liczyć mała :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » niedziela, 22 paź 2006, 11:36

barmaid napisał(a):Dzieci, praca i dom nie zając.... możesz na mnie liczyć mała :D
dziękuje :*
aaaaaa.. no i zapomniałam dodać, mamy już komplet, wczoraj wszystko obcykałam :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » niedziela, 22 paź 2006, 11:37

no to gitara...a listonosz?? Kto to? Znam?
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości