Ale weźmy pod uwage możliwośc, że każdy zagości w świetlicy.. To wtedy mogli się umówic, że jedna osoba będzie gasic te światło, a każda nowa zapalac.. i tak w kółko, ale to strasznie czasochłonne i chyba prędzej oni odsiedzą swój wyrok niż się doliczą 100 zgaszen swiatła


jak masz jeszcze jakieś fajne zagadki to poprosze
5+5-3-3 = 4

