Drodzy Rodzice,Dziadkowie,Babcie, Wujkowie,Ciocie i dalsi krewni przedszkolaków (byłych, przyszłych i obecnych) może udzilicie mi porady. Muszę znaleźć przedszkole dla mojej, niespełna dwuipółletniej córki. Oczywiście zdaję sobie sprawę ,że na razie to będą z tym raczej problemy, bo takich małych dzieci generalnie przedszkola nie przyjmują, a poza tym, to już rok "szkolny" dawno się zaczął. Ale może wiecie coś na ten temat...
Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

) ale dziecko ktore wczesniej chodzi do przedszkola poprostu sie szybciej wypala
.. ja sie wypaliłem w liceum
Wszystko poszlo do przodu...a tyś został z tyłu...przynajmniej w tym temacie...Zgadzam sie z j0shem.