) ale dziecko ktore wczesniej chodzi do przedszkola poprostu sie szybciej wypala
.. ja sie wypaliłem w liceum
..
.. pamietam ze obiadkow nie lubialem jesc, itd
.. i to inni bredzą ja tylko wspomniałem co mowili 

atram napisał(a):Problem polega na tym,że moje dziecko z opiekunką będzie się nudzić dokładnie tak samo jak ze mną. Bo w przypadku większości opiekunek moich znajomych dzieci ( bez obrazy oczywiście) to zajmownie się dzieckiem polega głównie na wyprowadzaniu go na plac zabaw i zapewnianiu bezpieczeństwa. Niestety z rozwijaniem wrażliwości to ma niewiele wspólnego.
j0shu4 napisał(a):report nie zgodze sie
moja corka rozwija sie swietnie, wlasnie w przedszkolu
tanczy spiewa recytuje rysuje uwielbia spotykac sie ze znajomymi
jest ciekawa swiata i ludzi , rowiesnikow
w tym roku afera jest dopiero jak do niego nie moze pojsc
w weekend nie moze sie doczekac
sa spotkania bale ,grille ,wyjazdy na wycieczki , nauka jezyka
cieszy sie kiedy moze na akademii zaspiewac mamie albo babci
to dla niej duze przezycie
co niby mialaby robic z opiekunka ? opalac sie ?
zreszta co ty mi tu o przedszkolu , przeciez jestes starszy od wegla
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości