nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 15:15

przecież nie twierdzę, że to są gwiazdy... normalna muza - sprawnie podana... przyjdź na pifooo
report
 

Postprzez rysio » wtorek, 10 paź 2006, 16:04

ależ Ty WZT się buntujesz... przeciwko pseudo buntowi... tylko po co?
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez Demurrer » wtorek, 10 paź 2006, 16:06

rysio napisał(a):ależ Ty WZT się buntujesz... przeciwko pseudo buntowi... tylko po co?


Report reklamuje butelkę używając przymiotnika "kontrowersyjne".
WZT jedynie skutecznie obalił ten slogan.
To wszystko.

Na marginesie, zespół - przeciętność, wtórność, że aż boli.
Gdyby nie pseudo-kontrowersyjność, to chyba w ogólne nie było o czym pisać.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez rysio » wtorek, 10 paź 2006, 17:22

WZT napisał(a):Rysio- po prostu smieszy mnie taki bunt wedlug zasad...

no właśnie o to mi chodzi - skoro Cię śmieszy, to się z tego smiej a nie zioniesz ogniem - a niech tam sobie się bUntują według zasad - lud głupi nie jest i wie co buntem jest a co tylko pokazówą.
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 19:51

Demurrer napisał(a):
rysio napisał(a):ależ Ty WZT się buntujesz... przeciwko pseudo buntowi... tylko po co?


Report reklamuje butelkę używając przymiotnika "kontrowersyjne".
WZT jedynie skutecznie obalił ten slogan.
To wszystko.

Na marginesie, zespół - przeciętność, wtórność, że aż boli.
Gdyby nie pseudo-kontrowersyjność, to chyba w ogólne nie było o czym pisać.


nie reklamuje butelki - w mojej ocenie sabat na zebraniu LPR to kontrowersja - dla innych to normalka... wolnośc ocen

butelkowcy wyśmiewają polskie wady - jak wielu innych artystów - pod tym wzgledem nic nowego...
natomiast wtórność ? rozumiem, że możesz podać jakiś przyklad ?
przecietność ? - też zgadzam się - to teraz w Polsce norma, że wszyscy krytykują moherie
pod tym wzgledem Butelka nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym

rozumiem, że piszesz tak bo byłeś na ich ostatnim konercie i masz nowe obserwacje... ?
wpadłes w trans - ? przy którym kawałku ? "jesteście mlodzi - musicie rodzić... czy przy chwd - tylko nie p ?

bez urazy -
report
 

Postprzez Demurrer » wtorek, 10 paź 2006, 20:47

report napisał(a):
nie reklamuje butelki - -


rok temu też pewnie nie reklamowałeś butelki na forum zakładając kilku tematów o tym zespole

i nie miało to wtedy pewnie żadnego związku z koncertem który organizowałeś


Co do mojej bytności na koncertach tej kapeli to wolę Magdę M. obejrzeć, jest równie kontrowersyjna, ponadprzeciętna i nie wtórna.

skaczesz na mnie, no to wybacz - też bez urazy
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 22:36

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):
nie reklamuje butelki - -


rok temu też pewnie nie reklamowałeś butelki na forum zakładając kilku tematów o tym zespole

i nie miało to wtedy pewnie żadnego związku z koncertem który organizowałeś


Co do mojej bytności na koncertach tej kapeli to wolę Magdę M. obejrzeć, jest równie kontrowersyjna, ponadprzeciętna i nie wtórna.

skaczesz na mnie, no to wybacz - też bez urazy


no dobra powiem Ci prawdę - miałem szatański spisek
ale skończyło się na planach bo pewien kolo wpuscił mnie w kanał
ale nie mam mu tego za złe... ten typ tak ma.... na szczęscie pakuje juz bety w kartony

10 listopada w Kołobrzegu w Klubie Kazamaty o godzinie 20:00 rozpocznie się rockowy koncert z okazji Święta Niepodległości. Wystąpią między innymi: Mr.Idol, Butelka, SCRAT. Mocna muzyka i bezkompromisowa ocena rzeczywistości to zwiastuny planowanej w wakacje 2005 pierwszej edycji festiwalu "Głośno o Wolności", który odbędzie się w uświetnionym patriotyczną tradycją kołobrzeskim amfiteatrze. To tu na polskim Bałtykiem śpiewano radośnie o kierowniczej roli PZPR, sojuszu polsko-sowieckim i apoteozowano stan wojenny. Tegoroczny listopadowy koncert w Kazamatach jest zwiastunem tego jedynego w Europie wydarzenia.

report
 

Postprzez Roman » środa, 11 paź 2006, 08:12

butelka i scrat to jak wiadomo kapele kanoniczne w kg :twisted:

WZT napisał(a):eeeeeeeeeee
z tego co pamietam to butelka i scrat sa co roku.... moze inne kapelki???
np.
lao che?


lao che i butelka na jednym koncercie? :P

może to by na jakimś sporym festiwalu najwyżej przeszło
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez no name » środa, 11 paź 2006, 10:54

Demurrer napisał(a):
rysio napisał(a):ależ Ty WZT się buntujesz... przeciwko pseudo buntowi... tylko po co?


Report reklamuje butelkę używając przymiotnika "kontrowersyjne".
WZT jedynie skutecznie obalił ten slogan.
To wszystko.

Na marginesie, zespół - przeciętność, wtórność, że aż boli.
Gdyby nie pseudo-kontrowersyjność, to chyba w ogólne nie było o czym pisać.


Czytaj ze zrozumieniem. Użyl slowa "kontrowersyjne ?"
Jest znak zapytania.[/b]
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Postprzez Demurrer » środa, 11 paź 2006, 11:05

no name napisał(a):
Czytaj ze zrozumieniem. Użyl slowa "kontrowersyjne ?"
Jest znak zapytania.[/b]


Użył słowa „kontrowersyjne” jako przyczynku do dyskusji o zespole.

Wskazałem więc, że gdyby nie ta „kontrowersyjność”, to być może nie było by o czym pisać. A i ona została obalona w dyskusji.

Jeśli więc zespół nie jest nawet kontrowersyjny, to jaki jest?

Zresztą szkoda czasu się nad tym dalej rozwodzić.

Ma być koncert i kto chce pójdzie, kto nie chce ten nie pójdzie.
Można by wrzucić do działu „co, gdzie, kiedy”. O gustach się nie dyskutuje, ale jakoś tak rozmowa zeszła na kwestię owej „kontrowersyjności”, no i tak polemicznie wyszło. Nie ma o co dalej kruszyć kopii.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report » środa, 11 paź 2006, 14:49

Demurrer napisał(a):
no name napisał(a):
Czytaj ze zrozumieniem. Użyl slowa "kontrowersyjne ?"
Jest znak zapytania.[/b]


Użył słowa „kontrowersyjne” jako przyczynku do dyskusji o zespole.

Wskazałem więc, że gdyby nie ta „kontrowersyjność”, to być może nie było by o czym pisać. A i ona została obalona w dyskusji.

Jeśli więc zespół nie jest nawet kontrowersyjny, to jaki jest?

Zresztą szkoda czasu się nad tym dalej rozwodzić.

Ma być koncert i kto chce pójdzie, kto nie chce ten nie pójdzie.
Można by wrzucić do działu „co, gdzie, kiedy”. O gustach się nie dyskutuje, ale jakoś tak rozmowa zeszła na kwestię owej „kontrowersyjności”, no i tak polemicznie wyszło. Nie ma o co dalej kruszyć kopii.


odezwałeś się dla sprawy - bo zespół jest antypisowski - więc czułeś się w obowiązku - rozumiem - ale ta satyra i kontrowersyjność nie ma nic wspólnego z tzw. polityką...
report
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości