


szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miesciez japonczykiem tez sobie poradzą
polecam tanio i sprawniepiter_Radzikowo napisał(a):nie Kulczycki tylko KULCZYNSKI - brat Floriana Kulczynskiego. Warsztat ma na ulicy Wrocławskiej!!!

szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miesciez japonczykiem tez sobie poradzą
ewe napisał(a):Dobry ,jak 3 lata naprawia ?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości