gdzie dobry mechanik

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

gdzie dobry mechanik

Postprzez Hong » wtorek, 3 paź 2006, 10:10

...a ja szukam dobrego mechanika samochodowego najlepiej jakby się znał na japończykach - jakieś podpowiedzi? :(
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez szwagier » wtorek, 3 paź 2006, 10:17

na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą
szwagier
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 12 mar 2004, 14:56
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » wtorek, 3 paź 2006, 13:23

Na Radzikowie... Kulczycki... Skręcasz zaraz koło piekarni w lewo(jadąc od Kołobrzegu) i po prawej stronie przed przystankiem... w prawo (poznasz ,bo zakazu nie ma..a wcześniej sa),potem pierwsza w lewo i zaraz nastepna w prwo. Ufff... sie zmęczyłam tym mysleniem... Mam problemy z orientacja w terenie... :lol:

Facet solidny i uczciwy.. ;)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Koala » wtorek, 3 paź 2006, 16:36

szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą


Sobieraj :) polecam tanio i sprawnie
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez Pisak » czwartek, 5 paź 2006, 14:10

Pan Czerski obok serwisu Fiata od 3 lat u niego naprawiam
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Postprzez ewe » czwartek, 5 paź 2006, 14:11

Dobry ,jak 3 lata naprawia ?
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez PIOTRGAN » czwartek, 5 paź 2006, 14:18

Czerskiego to raczej nie polecam :)

choć nie neguje, ja tam serwisuje w Serwisie jak i na Sienkiewicza obok Daewoo.


:)
Avatar użytkownika
PIOTRGAN
Ważniak
 
Posty: 250
Dołączył(a): środa, 23 lis 2005, 22:06
Lokalizacja: Z POD MIASTA

Postprzez Tisaja » czwartek, 5 paź 2006, 18:08

piter_Radzikowo napisał(a):nie Kulczycki tylko KULCZYNSKI - brat Floriana Kulczynskiego. Warsztat ma na ulicy Wrocławskiej!!!


Za przekręcenie nazwiska przepraszam... :wink:
Natomiast czyim jest bratem nie wiedziałam.. :lol: :lol:

Tak.. na Wrocławskiej.. :)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Rudziątko » niedziela, 8 paź 2006, 08:50

ja bym poleciła p Sobierajskiego jak miałam mercedesa to tam często przyjeżdzałam,ale wiem że i inny auta robi i niedrogo:):):)
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez fastservice » poniedziałek, 9 paź 2006, 18:43

szwagier napisał(a):na żurawia po prawej stronie jak straz pożarna. specjalizacja mercedesy chyba ale ja z inna marka robie tam zawsze solidnie i najtaniej w miescie !! z japonczykiem tez sobie poradzą


pan H. Carewicz , teraz przenieśli się na ul. Matejki - równoległa do żurawia (obok KPI), pozatym mają bardzo dobrego elektronika
sobierajski jest przy nim cieńki bolek
fastservice
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 9 paź 2006, 18:39

Postprzez Pisak » wtorek, 10 paź 2006, 14:08

ewe napisał(a):Dobry ,jak 3 lata naprawia ?


od 3 lat mam autko forda i naprawde nikt forda tak nie naprawi jak Czerski a nie polecam tych mechanikow na wschodniej A zwlaszcza Pawla wymieniajac mi tlumik pozrywal mi zaczepy no tylko uzywa mlotka
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości