Lyrics

Ten dział dotyczy muzyki i wszystkich spraw z nią związanych. Jeżeli lubisz słuchać, grać, komponować czy rozmawiać o muzyce - pisz tutaj.

Postprzez kamila » sobota, 7 paź 2006, 19:09

wzruszający kawałek, nieprawdaż? :)

Pearl Jam
Black

Hey...oooh...
Sheets of empty canvas, untouched sheets of clay
Were laid spread out before me as her body once did
All five horizons revolved around her soul
As the earth to the sun
Now the air I tasted and breathed has taken a turn
Ooh, and all I taught her was everything
Ooh, I know she gave me all that she wore
And now my bitter hands chafe beneath the clouds
Of what was everything?
Oh, the pictures have all been washed in black, tattooed everything...

I take a walk outside
I'm surrounded by some kids at play
I can feel their laughter, so why do I sear
Oh, and twisted thoughts that spin round my head
I'm spinning, oh, I'm spinning
How quick the sun can, drop away
And now my bitter hands cradle broken glass
Of what was everything?
All the pictures have all been washed in black, tattooed everything...
All the love gone bad turned my world to black
Tattooed all I see, all that I am, all that I'll be...yeah...

Uh huh...uh huh...ooh...
I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why
Why, why can't it be, why can't it be mine
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » sobota, 7 paź 2006, 19:48

pozwoliłam sobie dodać przetłumaczony tekst :)

Pearl Jam
Czerń

Karty czystego płótna, nieskalane płachty ciała
Były przede mną rozpostarte, tak jak kiedyś Ona
Wszystkie pięć stron świata skupione wokół jej duszy
Tak jak Ziemia ze Słońcem
Teraz powietrze, które smakowałem, którym oddychałem zatoczyło krąg
Ooh, I to, czego Ją uczyłem było wszystkim
Ooh, Wiem, że dała mi to, co miała
A teraz moje gorzkie ręce rozcieram ponad chmurami,
Które były wszystkim
Oh, Obrazy zostały zalane przez czerń, wszystko pokrył tatuaż...

Wychodzę na spacer
Otaczają mnie bawiące się dzieciaki
Słyszę ich śmiech, więc dlaczego widzę Ją ?
Oh, A zakręcone myśli, które wirują dookoła mojej głowy
Wiruję....wiruję
Tak szybko, jak słońce, opadam
A teraz me gorzkie ręce płuczą potłuczone szkło,
Które było wszystkim
Obrazy zostały zalane przez czerń, wszystko pokrył tatuaż...
Cała miłość odeszła na dobre, zamieniając mój świat w czerń
Wytatuowała wszystko co widzę, czym jestem, czym będę...yeah

Ooh yeah...
Wiem, że kiedyś będziesz miała cudowne życie, wiem, że będziesz gwiazdą
Na czyimś niebie, ale dlaczego...
Dlaczego...dlaczego nie będzie to moje niebo ?
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » sobota, 7 paź 2006, 22:52

Chamillionaire - Ridin (Feat Krazie Bone) Lyrics

They see me rollin'
They hatin'
Patrollin'
And tryin. to catch me ridin. dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
My music so loud;
I'm swangin'.
They hopin'
That they gon' catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin'
Tryin' to catch me ridin' dirty.

Police think they can see me lean;
I'm tint so it ain't easy to be seen.
For me to see me ride by, they can see the glean
And my shine on the deck and the TV screen.
Ride with a new chick, she like "Hold up."
Next to the Playstation controller
There's a full clip in my pistola;
Turn a jacker into a coma.
Girl, you ain't know, I'm crazy like Krayzie Bone;
Just tryin' to make you horny, ain't tryin' to have no babies.
Ride clean as hell so I pull in ladies.
Law's on patrol; you know they hate me.
Music turned all the way up and to the maximum;
I can speak for some niggas tryin' to jack for some.
But we packin' somethin' that we have
And, um, will have a nigga locked up in the maximum
Security cell. I'm grippin' oak.
Music loud and I'm tippin' slow.
Twins steady twistin' like hit this dough;
Pull up from behind and im sittin low.
Windows down, gotta stop pollution.
CDs change; niggas like "Who is that producin'?"
This the Play-N-Skillz when we out and cruisin'
Got warrants in every city except Houston
But I still ain't losin'.

They see me rollin';
They hatin'.
Patrollin'
And tryin. to catch me ridin. dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
My music so loud;
I'm swangin'.
They hopin'
That they gon' catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.

I been drinkin' and smokin'; holdin' shit
'Cause a brother can't focus.
I gotta get to home 'fore the po-po's scope
This big ol Excursion
Swervin',
All up in the curve, man.
Nigga been sippin' on that Hennessey
And the gin again
Is in again;
We in the wind.
Doin' a hundred while I come from the block
And rollin another one up;
We livin' like we ain't givin' a [beeep eng.].
I got a revolver in my right hand;
40 oz on my lap, freezing my balls
Roll a nigga tree, green leaves and all.
Comin' up pretty deep, me and my do-jo.
I gotta get to backstreets;
Wanted by the six-pounds
And I got heat.
shots to the block;
We creep-creep. Pop-pop.
Hope cops don't see me;
On a low key.
With no regard for the law,
We dodge 'em like fuck-'em-all.
But I won't get caught up
And brought up
On charges for none of y'all.
Keep a gun in car
And a blunt to spark,
But, well, if you want,
Nigga,poppin'you dark.
Ready or not, we gon' bust shots off in the air
Krayzie Bone and Chamillionaire.

They see me rollin';
They hatin'.
Patrollin'
And tryin. to catch me ridin. dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
My music so loud;
I'm swangin'.
They hopin'
That they gon' catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.

Do what you thinkin' so,
I tried to let you go.
Turn on my blinker light
And then I swang it slow.
And they upset for sure
'Cause they think they know
That they catchin me with plenty of the drinkin' drough.
So they get behind me,
Tryin' to check my tags.
Look at my rearview and they smilin',
Thinkin' they'll catch me on the wrong; keep tryin'
'Cause they denyin' it's racial profilin'.
Houston, TX, you can check my tags;
Pull me over, try to check my slab.
Glove compartment, gotta get my cash
'Cause the crooked cops'll try to come up fast.
And bein' the baller that I am, I talk to them,
Givin' a damn 'bout not feeling my attitude.
When they realize I ain't even ridin' dirty
Bet you'll be leavin' with an even madder mood.
I'ma laugh at you
And then I have to cruise.
You're a number two
On some old DJ Screw.
You can't arrest me plus you can't sue.
This a message to the law; tells 'em "We hate you."
I can't be touched and tell 'em that they shoulda known.
Tippin' down; I'm sittin' crooked on my chrome.
Bookin' my phone; findin' a chick I wanna bone.
Like they couldn't stop me I'mma bout to pull up at your home
And it's on.

They see me rollin';
They hatin'.
Patrollin'
And tryin. to catch me ridin. dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
My music so loud;
I'm swangin'.
They hopin'
That they gon' catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
They see me rollin';
They hatin'.
Patrollin'
And tryin. to catch me ridin. dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
My music so loud;
I'm swangin'.
They hopin'
That they gon' catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Tryin' to catch me ridin' dirty.
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez kamila » niedziela, 8 paź 2006, 19:48

Pearl Jam
Last Kiss

Oh, where oh where can my baby be
The Lord took her away from me
She's gone to heaven so I've got to be good
So I can see my baby when I leave ... this world

We were out on a date in my daddy's car
We hadn't driven very far
There in the road, straight ahead
A car was stalled, the engine was dead
I couldn't stop, so I swerved to the right
I'll never forget the sound that night
The cryin' tires, the bustin' glass
The painful scream that I ... heard last

Oh, where oh where can my baby be
The Lord took her away from me
She's gone to heaven so I've got to be good
So I can see my baby when I leave ... this world

When I woke up the rain was pourin' down
There were people standing all around
Something warm was runnin' in my eyes
But I found my baby somehow that night
I raised her head, and then she smiled and said
Hold me darling for a little while
I held her close, I kissed her our last kiss
I found the love that I knew I would miss
Now she's gone, even though I hold her tight
I lost my love, my life ... that night

Oh, where oh where can my baby be
The Lord took her away from me
She's gone to heaven so I've got to be good
So I can see my baby when I leave ... this world



i tłumaczenie :)

Pearl Jam
OSTATNI POCAŁUNEK

Oh, gdzie oh gdzie może być moja ukochana
Pan zabrał ją ode mnie
Ona poszła do nieba więc muszę być dobry
Więc mogę zobaczyć moją ukochaną gdy opuszczę ... ten świat

Byliśmy na randce w samochodzie mojego taty
Nie jechaliśmy zbyt daleko
Na drodze na wprost nas
Samochód był zepsuty, silnik martwy
Nie mogłem się zatrzymać, więc gwałtownie skręciłem w prawo
Nigdy nie zapomnę tego dźwięku nocy
Piszczące opony, pękające szyby
Przepełnionego bólem krzyku, który... usłyszałem na końcu

Oh, gdzie oh gdzie może być moja ukochana
Pan zabrał ją ode mnie
Ona poszła do nieba więc muszę być dobry
Więc mogę zobaczyć moją ukochaną gdy opuszczę ... ten świat

Gdy obudziłem się padał deszcz
Ludzie stali dookoła
Coś ciepłego napłynęło mi do oczu
Ale znalazłem moją ukochaną jakoś tej nocy
Podniosłem jej głowę, spojrzała się na mnie i powiedziała
Obejmij mnie choć na chwileczkę
Objąłem ją blisko, pocałowałem ją naszym ostatnim pocałunkiem
Znalazłem tą miłość, za którą wiedziałem że będę tęsknił
Teraz odeszła, chociaż objąłem ją dokładnie
Straciłem mą miłość, moje życie ... tej nocy

Oh, gdzie oh gdzie może być moja ukochana
Pan zabrał ją ode mnie
Ona poszła do nieba więc muszę być dobry
Więc mogę zobaczyć moją ukochaną gdy opuszczę ... ten świat





O Ooo Ooo i śpiewamy proszę państwa :) :D . Dlatego nie zrobiłam prawka :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Mafi » poniedziałek, 9 paź 2006, 09:46

Rihanna - Unfaithful ;p

Story of my life
Searching for the right
But it keeps avoiding me
Sorrow in my soul
cause it seems that wrong
really loves my company

Hes more than a man
and this is more than love
the reason that this guy is blue
the clouds are rolling in
because I'm gone again
and to him I just can't be true

and I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

I feel it in the air
as I'm doing my hair
preparing for another day
A kiss up on my cheek
He's here reluctantly
as if I'm gonna be out late
I say I won't be long
Just hanging with the girls
A liar didn't have to tell
Because we both know
where I'm about to go
and we know it very well

cause I know that he knows I'm unfaithful
and it kills him inside
to know that I am happy with some other guy
I can see him dying

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer

His trust
I might as well take a gun and put it to his head
Get it over with
I don't wanna do this
Anymore (anymore)

I don't wanna do this anymore
I don't wanna be the reason why
Everytime I walk out the door
I see him die a little more inside
I don't wanna hurt him anymore
I don't wanna take away his life
I don't wanna be...
a murderer (a murderer)

No no no no

Yeah yeah yeah

Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 9 paź 2006, 18:38

Anita Lipnicka- "Piekna i rycerz"

Zostań proszę Cię...
Tak długo szłam zmęczyłam się
Przez siedem gór i siedem mórz
Byś oddechem swym ogrzał oddech mój

Święta chwila ta niechaj święci się
Święta moja łza na koszuli Twej
Święty taniec chmur i gołębia śpiew
Święta zwykłość dnia bo znalazłam Cię...

Popatrz wszystko lśni
Przed nami tu nie dotarł nikt
Nietknięta biel i czyste szkło
Pośpiech warg i drżenie rąk...

Zostań proszę Cię...
Tak długo szłam zmęczyłam się
Ułóżmy gwiazdę z naszych ciał
Niech chroni nas niech świeci nam

Święta chwila ta niechaj święci się
Święta moja łza na koszuli Twej
Święty taniec chmur i gołębia śpiew
Święta zwykłość dnia bo znalazłam Cię...
Znalazłam Cię...

Święta chwila ta niechaj święci się
Święta moja łza na koszuli Twej
Piękną jestem ja a rycerzem Ty
Z Tobą długo chcę i szczęśliwie żyć...
Z Toba żyć...
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Suzy » poniedziałek, 9 paź 2006, 21:24

Tisaja napisał(a):Anita Lipnicka- "Piekna i rycerz"

Tis... ale mnie rozczuliłaś...aż odkopałam swoją płytkę...
...ona zwyczajnie jest fenomenalna!
w sam raz na jesienne wieczory :wink:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez RUDA » wtorek, 10 paź 2006, 17:43

Blue Cafe - Baby baby
I wanna feel I’m for You
I wanna know I’m just for you
I wanna taste life with You
I wanna see myself with You

You let me be who I am
You make feel I’m the best, baby
Please let me be with You baby
I wanna scream out Your name

baby, baby, baby like You
there’s no other man like you
Oh baby, baby, I love You
There’s no other man like You

I wanna know what is a life
To be the one, to be Your wife
I wanna make You feel fine
So let me care for You right now

You let me be who I am
You make feel I’m the best, baby
Please let me be with You baby
I wanna scream out Your name

baby, baby, baby like You
there’s no other man like you
Oh baby, baby, I love You
There’s no other man like You

Baby I need You so
You know, I’m gonna get YOu
honey, i Need so, what You so
Baby, baby I know

baby, baby, baby like You
there’s no other man like you
Oh baby, baby, I love You
There’s no other man like You

( steppin’ away with You )
I wanna scream out Your name
( steppin’ away with You )
I wanna scream out Your name
( steppin’ away with You )
I wanna scream out Your name
( steppin’ away with You )

There’s no other man like You :zakochany:
[smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif] [smilie=mml.gif]
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 16:18

jak ja lubię ten tekst, ghykhyy.. ale spokoju to ja nie zaznam :wink:

Super Girl & Romantic Boys
SPOKÓJ

budzę się – wszędzie jest zimno
dzwoni ktoś? nie, nikt nie dzwoni
nie ma nic i pusty pokój
spokój
spokój

bo ja nie umiem kochać już
bo ja nie umiem płakać już
już nie dotykaj więcej mnie
już jest mi wszystko jedno
widocznie tak musiało być
dziś dla mnie już nie znaczysz nic
nie wejdziesz przez zamknięte drzwi
przede mną wielka ciemność

idę gdzieś, idę przed siebie
idą ludzie tacy sami
spokój – nie patrz tak na mnie
oczy zamknięte, tak już zostanie
spokój

bo ja nie umiem kochać już ...

boli mnie, nie chcę pamiętać
dotykasz mnie – już nic nie czuję
nie ma nic i pusty pokój
spokój, tak już zostanie
spokój

bo ja nie umiem kochać już
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » czwartek, 12 paź 2006, 17:26

Maria Peszek "sms"
Samolot pisze wiersz na niebie
Wysyłam go do Ciebie
Taki krótki esemes:
Czekam
Przyleć
I mnie weź

Chcę pokochać anioła
Który ma na moim punkcie fioła
Chcę pokochać anioła
Który ma na moim punkcie fioła
W mojej nieziemskiej sukience
Bierze mnie naprędce
I nie muszę być dla niego wcale goła
Kwadratura koła
Dla niego wcale goła...kwadratura koła

Polecimy razem na niebieskie łąki
Tam się wystroimy
Jak gwiezdne pająki
Polecimy razem na niebieskie łąki
Tam się wystroimy
Jak gwiezdne pająki

Samolot pisze wiersz na niebie
Wysyłam go do ciebie
Taki krótki esemes:
Czekam
Przyleć
I mnie weź

uwielbiam tą płytkę... :oops:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Tisaja » czwartek, 12 paź 2006, 18:52

Uwielbiam tę piosenkę... :roll:

Hanna Banaszak-"Samba przed rozstaniem"

Nie, nie możesz teraz odejść, bierzesz mi ostatnią wodę
Żar pustyni pali mnie.
Bezlitosna płowa pustka, mam spękane suche usta
Pocałunek mój to krew.
Nie, nie możesz teraz odejść, kiedy cała jestem głodem
Twoich oczu, dłoni Twych
Mów powiedz, że zostaniesz jeszcze, nim odbierzesz mi powietrze
zanim wejdę w wielkie nic.

Nie, nie możesz teraz odejść, jestem rozpalonym lodem
zrobię wszystko tylko bądź,
Bądź, zostań jeszcze chwilę, moment, płonę, płonę,płonę, płonę
Zimnym ogniem czarnych słońc.
Nie, nie możesz teraz odejść popatrz listki takie młode
nim jesieni, rdza i śmierć.
Bądź proszę Cię na rozstań moście, nie zabijaj tej miłości
daj spokojnie umrzeć jej.

Nie, nie możesz teraz odejść, jestem rozpalonym lodem
zrobię wszystko tylko bądź,
Bądź, zostań jeszcze chwilę, moment, płonę, płonę,płonę, płonę
Zimnym ogniem czarnych słońc.
Nie, nie możesz teraz odejść popatrz listki takie młode
nim jesieni, rdza i śmierć.
Bądź proszę Cię na rozstań moście, nie zabijaj tej miłości
daj spokojnie umrzeć jej.
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez rysio » piątek, 13 paź 2006, 10:34

Tisaja napisał(a):Uwielbiam tę piosenkę... :roll:

Hanna Banaszak-"Samba przed rozstaniem"

Tekst napisał Jonasz Kofta. Wersję Hanny Banaszak poznam wkrótce, i napewno będzie świetna, a znam już wykonanie amj, i tę również polecam Twojej uwadze Tisaja jeśli jeszcze nie znasz ;)!
rysio
Terminator
 
Posty: 726
Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47

Postprzez kamila » piątek, 13 paź 2006, 13:39

Goo Goo Dolls, piękny kawałek, z lekka tematyczny :oops:
Iris

And I’d give up forever to touch you
’cause I know that you feel me somehow
You’re the closest to heaven that I’ll
Ever be
And I don’t want to go home right now

And all I can taste is this moment
And all I can breathe is your life
’cause sooner or later it’s over
I just don’t want to miss you tonight

And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d
Understand
When everything’s made to be broken
I just want you to know who I am

And you can’t fight the tears that ain’t
Coming
Or the moment of truth in your lies
When everything feels like the movies
Yeah you bleed just to know you’re alive

And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d
Understand
When everything’s made to be broken
I just want you to know who I am

And I don’t want the world to see me
’cause I don’t think that they’d
Understand
When everything’s made to be broken
I just want you to know who I am

I just want you to know who I am
I just want you to know who I am
I just want you to know who I am




Iris

Oddałbym wieczność, byle tylko Cię dotknąć.
Bo wiem, że w jakiś sposób czujesz moją obecność.
Wśród miejsc, które kiedykolwiek odwiedzę,
Ty jesteś w tym najbliżej nieba
I dlatego nie chcę wracać do domu właśnie teraz.

I wszystko, czym mogę się rozkoszować to ta chwila
I wszystko, czym mogę oddychać to twoje życie
Ponieważ prędzej czy później wszystko się skończy
Dziś wieczorem nie chcę Cię opuścić.

I nie chcę by świat patrzył na mnie
Ponieważ nie sądzę, by potrafił to zrozumieć.
Kiedy wszystko zmierza ku upadkowi
Chcę byś wiedziała kim jestem.

Nie możesz powstrzymać łez,
Które nie mają zamiaru płynąć
Lub chwili prawdy w Twoich kłamstwach.
Kiedy wszystko wygląda tak jak w kinie
Tak, krwawisz tylko po to, by przekonać się, że żyjesz

I nie chcę by patrzył na mnie świat
Ponieważ nie sądzę, by potrafił to zrozumieć.
Kiedy wszystko zmierza ku upadkowi
Chcę byś wiedziała kim jestem
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość