Trojan napisał(a):Hong napisał(a):najgorszy nałóg to papierosy - bo nie ma po nich żadnych jazd
no nie wiem , a chciałbyś mieć jazde 20 razy na dzień ? są gorsze nałogi niż fajki
ok poprawiam się nie najgorszy a najgłupszy

Trojan napisał(a):Hong napisał(a):najgorszy nałóg to papierosy - bo nie ma po nich żadnych jazd
no nie wiem , a chciałbyś mieć jazde 20 razy na dzień ? są gorsze nałogi niż fajki

i oczywiście nie mam zamiaru palic 
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 12 gości