Papierosy- za i przeciw

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Hong » poniedziałek, 2 paź 2006, 21:18

Trojan napisał(a):
Hong napisał(a):najgorszy nałóg to papierosy - bo nie ma po nich żadnych jazd :D

no nie wiem , a chciałbyś mieć jazde 20 razy na dzień ? są gorsze nałogi niż fajki


ok poprawiam się nie najgorszy a najgłupszy :lol:
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 2 paź 2006, 22:00

Phi, a ja nie palę :P
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Trojan » wtorek, 3 paź 2006, 13:53

RaCiK napisał(a):Phi, a ja nie palę :P

:lol:
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Geralt » wtorek, 3 paź 2006, 17:16

RaCiK napisał(a):Phi, a ja nie palę :P


a ja jestem księdzem :twisted:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez RaCiK » wtorek, 3 paź 2006, 19:40

Geralt napisał(a):
RaCiK napisał(a):Phi, a ja nie palę :P


a ja jestem księdzem :twisted:


Szczęść Boże :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Pisak » czwartek, 5 paź 2006, 14:07

nigdy nie palilem papierosow bo moi dziadkowie palili i wiem jak to cuchnie ochyda
Avatar użytkownika
Pisak
Rozgrzewa się
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 5 paź 2006, 13:57

Postprzez Geralt » czwartek, 5 paź 2006, 16:01

RaCiK napisał(a):
Geralt napisał(a):
RaCiK napisał(a):Phi, a ja nie palę :P


a ja jestem księdzem :twisted:


Szczęść Boże :wink:


Bóg zapłać :mg:
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez bezAMBICJI » piątek, 6 paź 2006, 19:51

ja widze tylko same wady palenia...nie bede wymieniać bo wszystkie juz zostały napisane :P i oczywiście nie mam zamiaru palic :)
Avatar użytkownika
bezAMBICJI
Weteran
 
Posty: 567
Dołączył(a): środa, 7 gru 2005, 22:11

Postprzez new » sobota, 7 paź 2006, 18:41

Palacze maja prawo do palenia. Wypalam paczkę dziennie i żyje. Wdychać nikogo nie zmuszam.
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Postprzez report » niedziela, 8 paź 2006, 13:49

poległem - ale po wyborach absencja 100% - oczywiście poległem na własne zyczenie - nie mam do nikogo pretensji nawet do redaktora jacka i dyrektora p....
report
 

Postprzez kamila » niedziela, 8 paź 2006, 18:19

report napisał(a):poległem
a myślałam, że wytrwasz..
czas zapalić :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Siostra » niedziela, 8 paź 2006, 21:09

A we Francji od 01/09/07 nie będzie można palić przy kawkach i po obiadkach...
Zakaz palenia w miejscach publicznych... cha, cha, dopiero będzie! No i jakoś Francuzi się nie buntują, dziwię się, bo te dupki w odpowiedzi na każdą zmianę wyłażą na ulicę :D
No cóż, ceny papierosów szalone, zakaz palenia po jedzeniu... chyba nie ma lepszego sposobu na zmniejszenie liczby palaczy :]
Siostra
Twardziel
 
Posty: 118
Dołączył(a): poniedziałek, 24 lip 2006, 19:45
Lokalizacja: stąd, ale dalej

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości