Malujesz, rysujesz, a może piszesz wiersze? To jest kawałek forum właśnie dla Ciebie - zaprezentuj się. W tym dziale piszemy o wszystkich innych dziedzinach sztuki. O teatrze, malarstwie, poezji, grafice komputerowej, rzeźbie i wszystkich innych sprawach które dotyczą twórczości człowieka i które da się nazwać sztuką.
przez FiDo » niedziela, 1 paź 2006, 23:05
KaucZ napisał(a):Rosjanie i Słowacy Fido

...
fajne fotki

aczkolwiek nie wszystkie rozmazania mi pasują np.1 11 12 a 13 troszke spaliles

jacy slowacy? nie opublikowalem slowakow. sa sami rosjanie. po prostu mieli inne stroje
1,11,12 akurat byly robione z duzej odleglosci przy ogniskowej 200. bez stabilizacji.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » poniedziałek, 2 paź 2006, 16:24
aaa
nie, slowacy mi sie srednio podobali. rosjanie i dominikana to moi faworyci

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » piątek, 6 paź 2006, 22:19
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » niedziela, 8 paź 2006, 03:30
FiDo napisał(a):aaa

nie, slowacy mi sie srednio podobali. rosjanie i dominikana to moi faworyci

Chyba żartujesz - Rosja i Dominikana? To przecież była papka. Granie pod publiczkę i za dużego związku z folklorem nie miało. Dziwny masz gust. Słowacja to był czad na scenie. A te spódniczki Słowaczek...

-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez yennefer » niedziela, 8 paź 2006, 12:12
rysio napisał(a):Chyba żartujesz - Rosja i Dominikana? To przecież była papka. Granie pod publiczkę i za dużego związku z folklorem nie miało. Dziwny masz gust. Słowacja to był czad na scenie. A te spódniczki Słowaczek...

a byłeś w Karczmie Myśliwskiej na którymś z wieczorów integracyjnych?
tam właśnie Rosjanie przedstawili naprawdę piękny układ...jeśli nie widziałeś to jest czego żałować.
no i ja też mam dziwny gust, ale to już wiem od dawna
Fido - te powyższe zdjęcia gdzie robiłeś?
Ostatnio edytowano niedziela, 8 paź 2006, 12:13 przez
yennefer, łącznie edytowano 1 raz
-

yennefer
- Mieszka tu
-
- Posty: 961
- Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
- Lokalizacja: ...
przez FiDo » niedziela, 8 paź 2006, 12:12
rysio napisał(a):FiDo napisał(a):aaa

nie, slowacy mi sie srednio podobali. rosjanie i dominikana to moi faworyci

Chyba żartujesz - Rosja i Dominikana? To przecież była papka. Granie pod publiczkę i za dużego związku z folklorem nie miało. Dziwny masz gust. Słowacja to był czad na scenie. A te spódniczki Słowaczek...

nie zartuje. slowacja nie wywarla na mnie wiekszego wrazenia niz dominikana. a rosja dala wystep najbardziej widowiskowy.
dziwny, bo dziwny. ale to moj gust

Kazdy zespol gral pod publike, mniej lub bardziej. nie jest to muzyka klasyczna, wiec mozna sie poniesc wlasnym pierwotnym instynktom.
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » niedziela, 8 paź 2006, 12:18
yennefer napisał(a):Fido - te powyższe zdjęcia gdzie robiłeś?
skwer pionierow, dni in dyjskie

-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » niedziela, 8 paź 2006, 17:19
yennefer napisał(a):a byłeś w Karczmie Myśliwskiej na którymś z wieczorów integracyjnych?
Byłem na wszystkich tych wieczorach ;) i powiem wam jedno n/t zespołu rosyjskiego. Perkusja to nie jest tradycyjny instrument rosyjski. Ani gitara elektryczna. Tańce nie były prawdziwe, tylko stylizowane, a właściwie jedyne, po czym można było poznać, że na Interfolku występowali, to ich stroje. Ale jeśli wam wystarczy zapstrokacić kolorkiem kostiumów i podsunąć pod uszko umcy umcy z perkusji, to wasz wybór. Jak dla mnie Chorwacja i Słowacja były o wiele ciekawszymi zespołami.
-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » niedziela, 8 paź 2006, 17:39
e no mamy tu doczynienia z koneserem kultury wyzszej

)) no ja przepraszam, ale sie na kiczu wychowalem
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez FiDo » niedziela, 8 paź 2006, 21:41
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
przez rysio » niedziela, 8 paź 2006, 21:55
FiDo napisał(a):e no mamy tu doczynienia z koneserem kultury wyzszej

)) no ja przepraszam, ale sie na kiczu wychowalem
nie potrzebny jest sarkazm - różne rzeczy się podobają, mi to w niektórych przypadkach trudno zrozumieć, ale nikogo za to nie potępiam przecież, ani nie używam sarkazmu i złośliwej ironii

-
rysio
- Terminator
-
- Posty: 726
- Dołączył(a): niedziela, 2 paź 2005, 15:47
przez FiDo » niedziela, 8 paź 2006, 22:00
rysio napisał(a):FiDo napisał(a):e no mamy tu doczynienia z koneserem kultury wyzszej

)) no ja przepraszam, ale sie na kiczu wychowalem
nie potrzebny jest sarkazm - różne rzeczy się podobają, mi to w niektórych przypadkach trudno zrozumieć, ale nikogo za to nie potępiam przecież, ani nie używam sarkazmu i złośliwej ironii

luz, blus

nie mialo to zabrzmiec tak drastycznie. zgoda
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
-

FiDo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3158
- Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
- Lokalizacja: Xanadu
Powrót do :: inne dziedziny sztuki
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość