razem trzy kapele z okazji Dnia Edukacji Narodowej - ojjjjj.... będzie głośno
report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.
new napisał(a):report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.
są kontrowersyjni, być może ale czemu ze swojej strony usuneli teledysk o radiu maryja?
Roman napisał(a):żeby ta Butelka coś jeszcze wnosiła
a to takie hasełka - byle niby sprowokować, a kogo to może prowokować, - przed moherami nie wystepują przecież
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości