nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Postprzez report » sobota, 7 paź 2006, 14:33

Nowe klipy Butelki w TKK – umieszczam ten temat w tym miejscu, bo za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana. Piszcie zatem jak Wam się podobają – a sam Butelka już 14 bm. w latarni zagra na żywo... wraz z toruńskim zespołem Taz i kołobrzeskim Scratem w starym i nowym składzie.

[smilie=band.gif] [smilie=band.gif] [smilie=band.gif]

razem trzy kapele z okazji Dnia Edukacji Narodowej - ojjjjj.... będzie głośno
report
 

Postprzez barmaid » sobota, 7 paź 2006, 15:12

Co do Scrata...to raczej bym się na Twoim miejscu report zapytała, czy grać będą. Wczoraj sami tego jeszcze nie wiedzieli. Zagadka jakaś ??
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez report » sobota, 7 paź 2006, 15:25

barmaid napisał(a):Co do Scrata...to raczej bym się na Twoim miejscu report zapytała, czy grać będą. Wczoraj sami tego jeszcze nie wiedzieli. Zagadka jakaś ??


dzisiaj Marola powiedział, że grają...
report
 

Postprzez barmaid » sobota, 7 paź 2006, 15:52

Jak tak to luzik..... :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez report » sobota, 7 paź 2006, 18:27

chociaż z artystami to nigdy nic do końca nie jest pewne - pozdr,
report
 

Re: nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Postprzez new » sobota, 7 paź 2006, 18:36

report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.


są kontrowersyjni, być może ale czemu ze swojej strony usuneli teledysk o radiu maryja?
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Re: nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Postprzez report » sobota, 7 paź 2006, 18:40

new napisał(a):
report napisał(a):za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana.


są kontrowersyjni, być może ale czemu ze swojej strony usuneli teledysk o radiu maryja?


bo umieślili nowy o dekoderze
report
 

Postprzez new » sobota, 7 paź 2006, 18:42

Ale tamtem był fajny i cooltowy. Ciekawe, czy jakas stacja to puscila?
new
Nowicjusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 6 paź 2006, 21:34

Postprzez report » sobota, 7 paź 2006, 22:42

new napisał(a):Ale tamtem był fajny i cooltowy. Ciekawe, czy jakas stacja to puscila?


polsat 2 - na pewno... widziałem
report
 

Postprzez report » poniedziałek, 9 paź 2006, 14:21

racja ale to raczej zgrywa niż bunt - ja tak to odbieram - raczej na wesoło niż buntowniczo... pozdr,
report
 

Postprzez report » poniedziałek, 9 paź 2006, 21:32

WZT napisał(a):
report napisał(a):racja ale to raczej zgrywa niż bunt - ja tak to odbieram - raczej na wesoło niż buntowniczo... pozdr,

jesli zgrywa czy nie wedlug mnie zagrania pod publiczke.....


zdecydowanie grają dla ludzi - to fakt
report
 

Postprzez Roman » poniedziałek, 9 paź 2006, 22:22

żeby ta Butelka coś jeszcze wnosiła

a to takie hasełka - byle niby sprowokować, a kogo to może prowokować, - przed moherami nie wystepują przecież
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez report » wtorek, 10 paź 2006, 07:20

Roman napisał(a):żeby ta Butelka coś jeszcze wnosiła

a to takie hasełka - byle niby sprowokować, a kogo to może prowokować, - przed moherami nie wystepują przecież


kurede, nie chcę tu wychodzić na obrońcę Mc Butelki - ale co ma wnosić? to prosta bezpretesjonalna zabawa - troche smiechu, troche czadu i nic więcej - przypisywanie im jaiejś spec. roli nie jest potrzebne - grają jak setki innych zespołów...
report
 

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości