film niczym współczesny rejs 


)

yennefer napisał(a):K-Pax, wreszcie obejrzalam w calosci, no i co tu duzo mowic - dobra pozycja, (wiekszosci pewnie znana, ale ja jak zwykle mam braki, wiec staram sie nadrabiac)
z zakonczeniem, ktore mozna interpretowac dwojako...i to jest fajne w tym filmie
nic specjalnego wiele mu brakuje do poprzednich części. Za to drugi film, który ostatnio widziałem,chociaż to już nie nowość- Historia Przemocy polecam jak najbardziej
, świetne aktorstwo (m.in. Vigo mortensen, Maria Bello).Jak daleko człowiek może się posunąć by uzyskać odkupienie i ochronić swoją rodzinę? Tom Stall prowadzi lokalną restaurację i wiedzie spokojne życie rodzinne. Jego życie zmienia się na zawsze, gdy Tom udaremnia napad rabunkowy i zabija napastników.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości