, zimą stópki mi grzeje
, zimą stópki mi grzeje
kamila napisał(a):Obiecałam to wklejam ze specjalną dedykacja dla barmaid, co prawda nie ma tak "egzotycznego" imienia jak Ani pupil, ale też niczego sobie, bowiem Axa sie wabi. Zdjęcie robione u babci, kocham ją, zimą stópki mi grzeje
![]()
Obrazek
Pudel jak zywy 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości