Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kamila » sobota, 30 wrz 2006, 14:53

Obiecałam to wklejam ze specjalną dedykacja dla barmaid, co prawda nie ma tak "egzotycznego" imienia jak Ani pupil, ale też niczego sobie, bowiem Axa sie wabi. Zdjęcie robione u babci, kocham ją :zakochany: , zimą stópki mi grzeje :)
Obrazek
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » sobota, 30 wrz 2006, 18:00

Przyszedl i na mnie czas zdekonspirowac Maksa.
Oto Maks giba sie przy rurze :D

Obrazek
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kazió » niedziela, 1 paź 2006, 14:19

pieknie dzieci, ale co otworze ten temat, w pokoju maja mnie za pedofila :)
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez barmaid » niedziela, 1 paź 2006, 15:07

kamila napisał(a):Obiecałam to wklejam ze specjalną dedykacja dla barmaid, co prawda nie ma tak "egzotycznego" imienia jak Ani pupil, ale też niczego sobie, bowiem Axa sie wabi. Zdjęcie robione u babci, kocham ją :zakochany: , zimą stópki mi grzeje :)
Obrazek



A tak mnie przekonywałaś, że to owieczka a nie dupelek.... ups pudelek ;) Pudel jak zywy :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kamila » niedziela, 1 paź 2006, 21:51

barmaid napisał(a):A tak mnie przekonywałaś, że to owieczka a nie dupelek.... ups pudelek ;) Pudel jak zywy :lol:
bolończyk :evil:

:) :P
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez FiDo » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:05

dobra.. to teraz poraz bodaj setny. tym razem fido odslania swoje prawdziwe oblicze

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez FiDo » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:29

SatH^Raa napisał(a):
FiDo napisał(a):dobra.. to teraz poraz bodaj setny. tym razem fido odslania swoje prawdziwe oblicze

Obrazek

Obrazek

Fotę w aucie to kojarzę. Mijaliśmy się wtedy i też Ci butelką machnąłem zza kierownicy mojego auta. :P


no wlasnie zastanawialem sie co to za szaleniec pije wódke za kierownica :twisted:
Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 paź 2006, 17:33 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:33

STOP wariatom drogowym.. ! ! ! ! :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez kołobrzeg » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:43

witajcie - uf zagadka - ta długo mnie tu nie było - czytam i dziczeje - co w tym mieście się dzieje ? - w Skandynawi jest cudnie - uczę się Kołobrzegu na nowo
kołobrzeg
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:32

Postprzez no name » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:47

Witam was. Jak można umieścić zdjęcie na forum ? Pomóżcie.
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Postprzez FiDo » poniedziałek, 2 paź 2006, 17:52

na poczatek trzeba zdjecie (najlepiej w rozdzielczosci 640x460 pixeli) umiescic na serwerze. mozna wrzucic do albumu forum, ktory znajduje sie w gornej partii strony glownej (zdjecia). jezeli juz umieliscilismy zdjecie gdzie trzeba, otwieramy je. klikamy prawym klawiszem myszy na focie, 'wlasciwosci', i kopiujemy adres obrazka. wciskamy ctrl+c po zaznaczeniu 'ftp/http://www.dddd.pl/zdjecie.jpg'. nastepnie wchodzimy na forum do dzialu dekonspiracji, tworzymy nowy post. wciskamy przycisk 'Img', wklejamy skopiowany wczesniej zalacznik (ctrl+v), wciskamy okej i.. okej.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 paź 2006, 17:53 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez RUDA » poniedziałek, 2 paź 2006, 19:24

FiDo napisał(a):dobra.. to teraz poraz bodaj setny. tym razem fido odslania swoje prawdziwe oblicze

Obrazek

Obrazek


FiDo FiDo :P
bardzo ladnie wygladasz z tymi zielonymi buteleczkami ;)
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » wtorek, 3 paź 2006, 01:08

Fido, zakochać się idzie :P

a to ma siostra jak kto woli Sylwia, która sobie pojechała już :( , ale wróci niebawem :D .. no i ja też jestem, wiadomo, która to która. To się nazywa siła sióstr :P :twisted:
Obrazek
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości