studenci!!!! co tam u was?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Tomash » sobota, 30 wrz 2006, 14:17

Czas ostatni rok studiów zacząć 8)
Avatar użytkownika
Tomash
Coś tam napisał
 
Posty: 61
Dołączył(a): piątek, 27 cze 2003, 18:07
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Elfik » sobota, 30 wrz 2006, 20:44

A ja mam poniedziałek wolny, od wtorku zaczynam luźniutko, za to czwartki i piatki zawalone na maxa. Ale jakos przywyknę i poukladam sobie tydzień. Dobrze, że chociaż w czwartkowe poranki mam wolne, bo przywykłam, ze sroda jest dniem imprezowym i jakoś trzeba to odespać :wink:
Elfik
Mistrz klawiatury
 
Posty: 383
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 16:57
Lokalizacja: z Radzikowa

Postprzez kazió » niedziela, 1 paź 2006, 12:19

udalo mi sie zajac dolne kojo, wiec jest fajnie, pokoj w tym roku tez wiekszy sie wydaje :)
4 rok przede mna ,elo !
kazió
V.I.P
 
Posty: 464
Dołączył(a): środa, 4 cze 2003, 18:39
Lokalizacja: Wolne Miasto

Postprzez redlovebloodgirl » niedziela, 1 paź 2006, 21:48

kazió napisał(a):udalo mi sie zajac dolne kojo,

pochwale sie ze tez dziuple zajelam :twisted:

poki co studia dla mnie to stanie w kilometrowych kolejkach po kilka godzin....przez to wszystko az odpuszczam sobie jutro rozpoczecie i zmykam poznac blizej krakow ;)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez rewo » niedziela, 1 paź 2006, 21:51

jutro rano trzeba będzie wstać na szynobus do Szczecina :wink:
Avatar użytkownika
rewo
Dyskutant
 
Posty: 148
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 01:13
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » niedziela, 1 paź 2006, 23:51

witam ponownie. na nastepnych dlugich 9 miesiecy :D
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » poniedziałek, 2 paź 2006, 00:50

i ja witam :D
od jutra kolejny piękny rok, tzn. doslownie od jutra, bo dzis na inauguracje nie ide :P
rozeznalam sie tak mniej wiecej w planie i chyba nie jest zle...jak dobrze pojdzie, to moze piatki beda wolne :hyhy: :D
a dziś czekaja mnie godziny stania pod dziekanatem, punktem mpk, itd. itp. czyli nic nowego :twisted:

i pierwsza studencka popijawa w domu zaliczona :drunk:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Hong » poniedziałek, 2 paź 2006, 11:51

czas rozpocząć kolejne wyzwanie - po tekim długim rozbracie z nauką ;/
Avatar użytkownika
Hong
Twardziel
 
Posty: 87
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:01
Lokalizacja: od zawsze K-g

Postprzez Martius » niedziela, 8 paź 2006, 15:19

:P pierwsze dni zaliczone :P
oby tak dalej 8)
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Postprzez kurczaczek » niedziela, 8 paź 2006, 17:20

Hong napisał(a):czas rozpocząć kolejne wyzwanie - po tekim długim rozbracie z nauką ;/

Czyżbyś zaczynał studia? :>

Pierwszy tydzień za mną, a kolejne przede mną. Na brak wolnego czasu nie narzekam, bo go nie mam w ciągu tygodonia. Gorzej z sesją bo aż 5 egzaminów i wszystkie ustne, ale do sesji daleko. :) [jeszcze]
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Martius » niedziela, 8 paź 2006, 17:56

:P
a ja jestem zafascynowany socjologicznym bełkotem
Avatar użytkownika
Martius
Mieszka tu
 
Posty: 881
Dołączył(a): środa, 1 lut 2006, 22:27
Lokalizacja: +o1
Gadu-Gadu: 3816630

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości