Ach aby to sie spelnilo

r00t napisał(a):We wtorek 12 września od godziny 10.oo mogą wystąpić przerwy w pracy urządzeń dostępowych TKK. Wyłączenie urządzeń ma związek z pracami, które mają na celu powiększenie prędkości przesyłu danych w sieci WSK.
Za utrudnienia przepraszamy.
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości