Przerwa w pracy urządzeń dostępowych TKK

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez rakus4 » środa, 13 wrz 2006, 21:06

No ja tez czekam na tą wypowiedz..
Ach aby to sie spelnilo !!
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez rakus4 » środa, 13 wrz 2006, 21:38

Zaraz popuszcze w gacie jak sie nie dowiem
kiedy to bedzie, o ktorej godzinie i czy wogole bedzie..
To tylko jedene wyraz TAK lub NIE
Czekam juz na niego troche !!
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Didi » środa, 13 wrz 2006, 21:43

Rakus odloz tabletki idz sie przespij...
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez rakus4 » środa, 13 wrz 2006, 21:50

Odlozylbym je jakbym je bral..
Ale ich nie biore.. Mi tabletki nie sa potrzebne !!
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez rakus4 » czwartek, 14 wrz 2006, 06:16

Mam zmartwienia.. Ale taka podwyzszka transferu nie jest codziennie
Dlatego jakby co bedzie moze lepiej.. :)
Avatar użytkownika
rakus4
Twardziel
 
Posty: 111
Dołączył(a): niedziela, 12 lut 2006, 15:25
Lokalizacja: Kolobrzeg

Postprzez Meeta » wtorek, 26 wrz 2006, 08:40

Nikt z :obsługi" nie wspomniał o żadnym przyspieszeniu, więc może to po prostu wymysł użytowników? ;)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rzułf » wtorek, 26 wrz 2006, 17:26

Ostatnio nie jest dobrze z netem z tkk.pl
Sprawdzałem nawet z innym modemem i to samo - czase muli
a komp mam czysty.
Kiedyś było lepiej mimo, że było wolniej - nie muliło
Rzułf
Bywalec
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek, 31 sie 2006, 18:37
Lokalizacja: Zieleniewo
Gadu-Gadu: 0

Re: Przerwa w pracy urządzeń dostępowych TKK

Postprzez voodoo3500 » poniedziałek, 27 lis 2006, 17:40

r00t napisał(a):We wtorek 12 września od godziny 10.oo mogą wystąpić przerwy w pracy urządzeń dostępowych TKK. Wyłączenie urządzeń ma związek z pracami, które mają na celu powiększenie prędkości przesyłu danych w sieci WSK.

Za utrudnienia przepraszamy.


Spojrzałem w kalendarz i widzę, że dziś mamy 27 listopada - trochę wody upłynęło w rzece i nic się nie dzieje. Nie ma żadnych oficjalnych komunikatów, nawet przecieków brak.
Może chociaż pod choinkę coś się zmieni.

ps - a może coś się zmieniło tylko nie zauważyłem:)
Avatar użytkownika
voodoo3500
Dyskutant
 
Posty: 144
Dołączył(a): sobota, 4 wrz 2004, 20:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron