Jeśli ktoś zamierza się truć - to jego sprawa, najważniejsze że ja tego nie robię.
No ale pewnych osób oduczyłabym tego jakże dziwnego i nie zdrowego nawyku. Generalnie dla ich dobra


I wkurza mnie zachowanie nałogowców.... wiedza, że to szkodzi zdrowiu, nie tylko własnemu ale również wszystkim z otoczenia, a wymyslają, że to odchudza, że koi nerwy, że smaczne...bzdura kompletna. Taki jeden rzucił w styczniu, napsuł nerwów tym rzucaniem, wydał szmalu na plastry jakieś tam i co?? I popala jak szczeniak...mysli, że nie widzę.... Śmieszni jesteście palacze 
ziomuś napisał(a):kurczaczek napisał(a):No ale pewnych osób oduczyłabym tego jakże dziwnego i nie zdrowego nawyku. Generalnie dla ich dobra
Szkoda, że mi się nie udaję.... Pozdr....

kazió napisał(a):pale, bo to jest ciool [smilie=pimp.gif] ten kto nie pali na pewno nie jest ciool !!!
Konsul napisał(a):A plusem jest to, że poprzez palenie wspiera się budżet państwa.
ja nawet tymi kategoriami nie pomyslalam (wstydz sie mysliwiec
) BRAWO! Jestem pod wrazeniem!Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 10 gości