Papierosy- za i przeciw

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez kurczaczek » piątek, 22 wrz 2006, 15:45

Nie palę i szczerze mówiąc jest mi to obojetnę.
Jeśli ktoś zamierza się truć - to jego sprawa, najważniejsze że ja tego nie robię. :D
No ale pewnych osób oduczyłabym tego jakże dziwnego i nie zdrowego nawyku. Generalnie dla ich dobra :D
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez barmaid » piątek, 22 wrz 2006, 15:53

Nie palę i jestem z tego dumna :D I wkurza mnie zachowanie nałogowców.... wiedza, że to szkodzi zdrowiu, nie tylko własnemu ale również wszystkim z otoczenia, a wymyslają, że to odchudza, że koi nerwy, że smaczne...bzdura kompletna. Taki jeden rzucił w styczniu, napsuł nerwów tym rzucaniem, wydał szmalu na plastry jakieś tam i co?? I popala jak szczeniak...mysli, że nie widzę.... Śmieszni jesteście palacze :twisted:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez kurczaczek » piątek, 22 wrz 2006, 15:56

ziomuś napisał(a):
kurczaczek napisał(a):No ale pewnych osób oduczyłabym tego jakże dziwnego i nie zdrowego nawyku. Generalnie dla ich dobra :D

Szkoda, że mi się nie udaję.... Pozdr....

Mi też się nie udaje no ale "chciałabym móc". Może kiedyś... :)
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez gość » piątek, 22 wrz 2006, 16:19

kazió napisał(a):pale, bo to jest ciool [smilie=pimp.gif] ten kto nie pali na pewno nie jest ciool !!!

:lol: :lol: :lol:

moja recepta na rzut petem w siną dal

zbiera sie czworo przyjaciół /palaczy/ obiecuja że będą no smoking
i zaczyna sie zabawa
by hardkor był większy paczka fajek otwarta w kieszeni

ale nie moge zajarac bo dałem słowo

słonecznik, marchewka, pocieta w słomke lub zapałke, pestki dyni, ale w skorupach /łuskane szybko wychodza / guma do żucia

dwa tygodnie męczarni, zaciąganie sie dymem produkowanym przez cioolowców :lol:
po około trzech tygodniach zacząłem rozrózniac zapachy
a jeżdżąc na rowerze przestałem dostawac zadyszki
zauważalnie wzrosła pojemność płuc
krytyczny moment nastąpił pewnej nocy kiedy musiałem awaryjnie zostac w robocie
środki zastepcze sie skończyły a uprzejmi cioolowcy pod nos podstawiali otwarte paczki
kiedy ujrzałem ich rozpalony ciekawością wzrok pt. "załamie sie czy nie "
nastapił finisz moich cierpień
na pamiątke pozostał mi nawyk rzucia gumy

życze powodzenia wszystkim cioolowcom chcącym zrzucic z siebie to idiotyczne przyzwyczajenie
gość
Bywalec
 
Posty: 44
Dołączył(a): niedziela, 25 cze 2006, 20:52

Postprzez Konsul » piątek, 22 wrz 2006, 16:21

Papierosy są dobre, ułatwiają kontakty towarzyskie, dają poczucie wspólnoty. Potrzebujemy palić papierosy, ponieważ w ten sposób zaspokajamy naszą atawistyczną potrzebę posiadania ognia.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » piątek, 22 wrz 2006, 19:23

Jak to ktoś kiedyś powiedzał: nie pij, nie pal - umrzesz zdrowszy.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez mauritus » sobota, 23 wrz 2006, 09:50

W tym rzecz, że plusów z palenia nie ma żadnych.. są tylko minusy.
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez Konsul » sobota, 23 wrz 2006, 16:13

A plusem jest to, że poprzez palenie wspiera się budżet państwa.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » sobota, 23 wrz 2006, 16:24

http://wiadomosci.onet.pl/1360798,2678,kioskart.html
Ciężkie czasy nadchodzą dla palaczy.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez RUDA » niedziela, 24 wrz 2006, 20:32

Zdecydowanie NIE !! !! !!
wstretny, glupi i smierdzacy nalog,
beznadziejna strata pieniedzy,
i nie wyobrazam sobie calowac palacza... :twisted:
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez myśliwiec » poniedziałek, 25 wrz 2006, 21:31

Konsul napisał(a):A plusem jest to, że poprzez palenie wspiera się budżet państwa.


ten argument mnie rozwalil i w porownaniu z moim (smierdzenie poprzez palenie) jest pietro wyzej ;) ja nawet tymi kategoriami nie pomyslalam (wstydz sie mysliwiec :cry: ) BRAWO! Jestem pod wrazeniem!
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości