rysio napisał(a):kazió napisał(a):ziomuś napisał(a):kazió napisał(a):pale, bo to jest coolten kto nie pali na pewno nie jest cool
!
tzn, ze my nie palacy nie ejstesmy cool bo nie smierdzimy dymem nikotynowym??
nooo
Pomijając, że na posty tego typu nie ma sensu odpowiadać, spróbuję dostosować się do poziomu pana ziomusia rozwijając jego myśl:
"śmierdzę więc jestem cool"
_________________________
Swoją drogą, można rozpatrzyć ów podział na tych co są cool i tych co nie, w bardziej ogólnym sensie. W tym - zapach odgrywa rolę przekaźnika ważnych informacji określając moje "ja," moją przynależność do grupy. Zatem zapach dymu nikotynowego byłby wtedy wyznacznikiem cool'owatości. Jeśli to prawda, to za nic nie chciałbym być cool!
zle, to do mojego poziomu miales sie dostosowac, ryssio niczemu nie zawinil

ten kto nie pali na pewno nie jest cool
!
tzn, ze my nie palacy nie ejstesmy cool bo nie smierdzimy dymem nikotynowym??
