ups
przeciez ci nie licze
buziaczki
NataliaW napisał(a):Ale mnie boli głowwwwaaaa.....![]()
Świetny wieczór. Filmy ok. Szczególnie ten o forum.![]()
Kto był ten kąsa o co chodzi a kto nie był niech żałuje![]()
Całusy dla wszytkich z którymi siedziałam i których widziałam ....
. 20 piętro Radissona nadal czeka, pamiętajcie dziewczyny - winda wzywa
Za tydzień powtórka - to pewne.Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości