imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » piątek, 15 wrz 2006, 15:52

ups

przeciez ci nie licze

buziaczki
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Dudette » piątek, 15 wrz 2006, 16:05

NataliaW napisał(a):Ale mnie boli głowwwwaaaa..... :zdziwko:

Świetny wieczór. Filmy ok. Szczególnie ten o forum. [smilie=icecream.gif]
Kto był ten kąsa o co chodzi a kto nie był niech żałuje [smilie=shifty.gif]

Całusy dla wszytkich z którymi siedziałam i których widziałam .... [smilie=fun.gif]


Oj, Nati mnie teeeeeż bolała, ale to przez ten ciężki film "Jurek" ;). 20 piętro Radissona nadal czeka, pamiętajcie dziewczyny - winda wzywa :lol: :lol:
A wieczór naprawdę przesympatyczny, zresztą jak mogło być inaczej w takim towarzystwie ;) Za tydzień powtórka - to pewne.
Avatar użytkownika
Dudette
Coś tam napisał
 
Posty: 73
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » piątek, 15 wrz 2006, 16:07

A gdzie ja mogę w piątek "imprezować"?.... A może się jednak dziś rozkręcę i przestanę ziewać ??
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Jaga » niedziela, 17 wrz 2006, 08:23

nie masz czego żałować, koncert był drętwy. tzn. i tak nie miałam pieniędzy, żeby wejśćdo środka, ale było bardzo mało ludzi, większość z Koszalina :?
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Jaga » poniedziałek, 18 wrz 2006, 11:00

skad wiesz,że nie byłam?
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Jaga » poniedziałek, 18 wrz 2006, 11:04

aa no sory bo napisalam :? no nie ważne, cały wieczór się tam kręciłam,do środka teżzajrzałam na 5min więc spokojnie nie czerpię swoich opini na bazie cudzych doświadczeń. no ale przyznaj sam, bywało tam 'tłumniej' i ciekawiej :>
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Vin » poniedziałek, 18 wrz 2006, 13:40

lece dzisiaj samolotem do wawy na party w westinie

:D

głupawka
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Vin » czwartek, 28 wrz 2006, 19:55

ja ide
wychodze za pol godziny
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Misiek » czwartek, 28 wrz 2006, 19:57

WZT napisał(a):idzie ktos dzisiaj do anti???

ptaku mówił, ze chce iśc, też się pytał kto idzie :) To z nim zagadaj :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość