Jeździcie konno?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Piotras » niedziela, 10 wrz 2006, 00:35

a powiedzcie mi jak to wyglada... jak kon biegnie po betonie tak, ze iskry leca, to go nic nie boli? bo dzisiaj wlasnie widzialem jak jakas pani pocinala koniem przez grochowska... no i ona twierdzila ze tego konia to nie boli... bo pomijam fakt ze hm... jak by to powiedziec, "narobil" na ulicy zlotej, na srodku ulicy:) :P
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Tisaja » poniedziałek, 11 wrz 2006, 01:22

:lol: :lol:

Iskry leciały? To oznacza, ze był podkuty. Czyli zabezpieczone kopytka przed zdzieraniem miał.. . Poza tym kopyta nie sa unerwione... Jak koń ich nie zdziera, to trzeba go werkować- ścinac mu te kopyta, bo rosna dokładnie tak,jak ludziom paznokcie...

Nie martw sie więc o konika... :D
Psy, koty i inne futerkowe lataja "na boso" i nie maja kopyt.. tez martwisz sie o ich łapki.. ? :lol:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Piotras » poniedziałek, 11 wrz 2006, 09:34

no ale ja na psie czy kocie nie jezdze :P mi bardziej chodzilo w sumie o ich stawy i tego typu rzeczy... jak to sie ma do betonu...
Avatar użytkownika
Piotras
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 23 gru 2003, 22:52
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kołysanka » poniedziałek, 11 wrz 2006, 09:49

no i masz rację, że martwisz się o jego stawy... takie zwykłe kucie nie nadaje się na galopady po asfalcie "aż iskry idą"... głupota ludzka mnie przeraża :help:
Swego czasu w "Falladzie" był taki siwy arabek, który uszkodził sobie kręgosłup wywracając się na ulicy, bo bezmózgi "pancio" postanowił pochwalić się konikiem w ruchu ulicznym... mam nadzieję, że koniś miewa się dobrze na podkołobrzeskich zielonych łączkach :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Jaga » poniedziałek, 11 wrz 2006, 12:10

spokojnie, te galopy po betonie to jeszcze nic. ja widziałam tę panią na koniku ostro galopującą po bulwarze przy molo, a gdy ludzie zaczęli się nią interesować ruszyła galopem po betonowych schodach prosto do morza. Włos się jeży na głowie :evil:
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez atram » środa, 13 wrz 2006, 18:24

Jaga napisał(a):spokojnie, te galopy po betonie to jeszcze nic. ja widziałam tę panią na koniku ostro galopującą po bulwarze przy molo, a gdy ludzie zaczęli się nią interesować ruszyła galopem po betonowych schodach prosto do morza. Włos się jeży na głowie :evil:

Najśmieszniejsze jest to,że na koniarzach cierpnie skóra (nie mówiąc o zatrzymaniu akcji serca) na widok wyczynów tej pani, a zwykli śmiertelnicy są pełni podziwu dla niej. Co więcej,pozwalają swoim dzieciom na te konne "oprowadzanki" . Zgroza!!! Choć, z drugiej strony, jak ktoś nie zdaje sobie sprawy z tego co może się stać...
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez yennefer » środa, 13 wrz 2006, 18:57

parę razy miałam przyjemność...ale zawsze mi się marzyło uczęszczanie do szkółki jeździeckiej :roll: może w tym roku sie zapiszę [smilie=hmmm.gif]
koń ma w sobie siłę, upór i grację...piekne zwierzę i takie...szlachetne :twisted:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez robson » czwartek, 14 wrz 2006, 09:55

juz dawno Karolku :)
robson
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): wtorek, 1 sie 2006, 13:23

Postprzez mauritus » sobota, 16 wrz 2006, 14:05

A mnie jakoś szkoda zwierząt.
mauritus
Terminator
 
Posty: 723
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:33

Postprzez Jaga » niedziela, 17 wrz 2006, 08:24

mauritus napisał(a):A mnie jakoś szkoda zwierząt.


widać, że nie jeździsz :wink:
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez atram » poniedziałek, 18 wrz 2006, 08:43

mauritus napisał(a):A mnie jakoś szkoda zwierząt.

Wyobraź sobie, że niektóre konie wprost uwielbiają chodzić pod siodłem.
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez myśliwiec » środa, 20 wrz 2006, 12:18

a ja sie boje takich duzych zwierzat
myśliwiec
Mistrz klawiatury
 
Posty: 357
Dołączył(a): wtorek, 23 wrz 2003, 16:24

Postprzez no name » poniedziałek, 2 paź 2006, 18:03

Chętnie bym jeździł, tylko gdzie ? Jest jakaś szkółka ?
no name
Rozgrzewa się
 
Posty: 16
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 17:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości