




Jaga napisał(a):spokojnie, te galopy po betonie to jeszcze nic. ja widziałam tę panią na koniku ostro galopującą po bulwarze przy molo, a gdy ludzie zaczęli się nią interesować ruszyła galopem po betonowych schodach prosto do morza. Włos się jeży na głowie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 11 gości