Smak dzieciństwa

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Jaga » poniedziałek, 11 wrz 2006, 12:19

a pamiętacie gumy z naklejkami? to był hit, cały pokój miałam obkejony simpsonami, star trekiem, itp.,; albo najtańsze lizaki w sklepiku szkolnym - za 500zł :) słodki czas i tyle radości - że wakacje już za dwa miechy, że święta niedługo, ferie zimowe. a teraz lato przemija za szybko, a zima szara, nudna i smutna :?
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez kurczaczek » wtorek, 12 wrz 2006, 14:45

Zapach słodyczy produkowanych przez Marone...
Gumy Kaczor Dolnald i takie kolorowe gumy kuleczki pakowane w opakowaniach po 10 sztuk z Peweksu...
Mrrr...
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 18:59

Achaja napisał(a):
ministrowa napisał(a):
Achaja napisał(a):pyszne też były koło poczty - pamiętam, że były nadziewane na takie bolce...


A jak sobie pomyślę ile to lat temu było to mnie ta myśl przytłacza :(


no przestań kobieto - to co ja mam powiedzieć??


Nie narzekać nie narzekać... Kobiety sa jak wino - im starsze tym lepsze :)
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Meeta » wtorek, 12 wrz 2006, 19:27

A mi się dzisiaj przypomniało... smaki i zapachy w przedszzkolu... kanapki inaczej smakowały niż dzisiaj.... w ogóle wtedy wszystko inaczej smakowało :)
Meeta
Twardziel
 
Posty: 113
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:14
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Jaga » środa, 13 wrz 2006, 12:49

hmm.. ja z przedszkola pamiętam zdrapywanie masła z kanapek, którego nienawidziłam <do tej pory masła nie tykam :? >, trzeszczące schody, i taką atmosferę jak z Doliny Muminków - niby wszystko jest w porządku, ale gdzieś pod skórą czujesz dreszcze :|
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Didi » środa, 13 wrz 2006, 13:03

kurczaczek napisał(a):Zapach słodyczy produkowanych przez Marone...
Gumy Kaczor Dolnald i takie kolorowe gumy kuleczki pakowane w opakowaniach po 10 sztuk z Peweksu...
Mrrr...



najczesciej zapach wafelkow unaszacy sie po calej ulicy lopuskiego :) i te koreczki i draze mleczne heh pychotka! gumy kuleczki jeszcze czasem mozna spotkac :)

ja pamietam jeszcze jak z ulicy bylo widac tasme produkcyjna w wenedzie :D
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez j0shu4 » środa, 13 wrz 2006, 13:04

wpadalem do siostry na chrupiace wafle w czekoladzie prosto z tasmy
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez pawelek » piątek, 15 wrz 2006, 09:19

oj,wiecie co dobre :D
pawelek
Nowicjusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 4 wrz 2006, 18:35

Postprzez Marecki » sobota, 16 wrz 2006, 11:14

Ehh w porównaniu do was to moge czuć się jak dzieciak ... ale cóż ja pamietam te gumy z obrazkami samochodów chyba nazywaly sie "turbo"
obrazki byly czym w rodzaju podworkowej waluty :D
Pamietam tez dobrze oranżadki w proszku i slonecznik w takich malych trudnych do otwarcia torebeczka (przy otwarciu połowa sie wysypywała) za 25 groszy
Potem tazosy w chrupkach i gumach . Pamietacie "kli kla klu " przed klatkami schodowymi ?:D
Dalej to byly gumy z naklejkami dragon balla i pokemonami ;]
Marecki
Nowicjusz
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 10:26

Postprzez f16 » sobota, 16 wrz 2006, 11:49

Jaga napisał(a):hmm.. ja z przedszkola pamiętam zdrapywanie masła z kanapek, którego nienawidziłam <do tej pory masła nie tykam :? >, trzeszczące schody, i taką atmosferę jak z Doliny Muminków - niby wszystko jest w porządku, ale gdzieś pod skórą czujesz dreszcze :|

i te mielone kotlety ktore sie chowalo w kieszen u spodni zeby nie myslaly grube kuchary z popekanymi pietami ze sie ich nie zjadlo...
f16
Rozgrzewa się
 
Posty: 17
Dołączył(a): sobota, 16 wrz 2006, 11:42
Lokalizacja: z nieba

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron