jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

jakie kobiety/mężczyzn lubimy

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:11

Panowie! jakie kobiety lubicie, co Was w nich pociąga, a co odstrasza? Potraficie to zdefiniować? Bo ja od wielu lat mam z tym problemy. Sam nie wiem czego chcę. Może ten temat mi w końcu pomoże? :)


---
kosmetyczna zmiana tematu :)
Ostatnio edytowano środa, 22 lis 2006, 16:43 przez Misiek, łącznie edytowano 1 raz
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Jaga » wtorek, 12 wrz 2006, 19:12

hmm..no nie wiem czy ten temat coś ci pomoże, bo chyba każdy ma swój gust?chociaż z wami facetami to różnie bywa :wink:
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:14

Ale sie przynajmniej Jaga dowiem czy tylko ja mam taki problem czy inni też. :) O ile się do tego przyznają :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez padalec_ » wtorek, 12 wrz 2006, 19:43

Pijane.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez Mafi » wtorek, 12 wrz 2006, 19:44

Hmm... A nie jestes ciekaw jakich mezczyzn preferuja kobiety? :)

Moze to by w czyms bardziej pomoglo niz to w jakich kobietach gustuja inni faceci ;)

Ale ja sie nie znam :p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:46

Dobra, dawaj o mężczyznach.. W sumie to i racja, po cóz czekac na głos feministek :P Zaznaczam, ja nie zamierzam sie dostosowywać - jestem jaki jestem, prawie jak Wisniewski :lol:
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:47

padalec_ napisał(a):Pijane.

:lol: I.. bez komentarza.. :lol:
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez Mafi » wtorek, 12 wrz 2006, 19:49

Misiek napisał(a):Dobra, dawaj o mężczyznach.. W sumie to i racja, po cóz czekac na głos feministek :P Zaznaczam, ja nie zamierzam sie dostosowywać - jestem jaki jestem, prawie jak Wisniewski :lol:

To byla tylko taka mala uwaga, bo jakis jednostronny ten temat ;)

I jak widac panowie jacys malomowni w tym temacie ;)

Zobaczymy jak z paniami bedzie. Ja moge napisac, ale teraz sie skupic nie bardzo moge, a nie chce glupot powypisywac, zeby mi kiedys ktos nie wypomnial ;) ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:53

Mafi napisał(a):
Zobaczymy jak z paniami bedzie. Ja moge napisac, ale teraz sie skupic nie bardzo moge, a nie chce glupot powypisywac, zeby mi kiedys ktos nie wypomnial ;) ;p


Hm.. należę do wyjątkowo cierpliwych mężczyzn - wbrew temu co moga twierdzic o mnie kobiety ;) Zatem.. poczekam :D
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez sebamac » wtorek, 12 wrz 2006, 19:54

jakie my kobiety lubimy, rzecz gustu
a jakie zwierzeta lubi kobieta?
- jaguar w garazu
- lis w szafie
- osiol... ktory na to zarobi :):):)
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez Misiek » wtorek, 12 wrz 2006, 19:56

sebamac napisał(a):jakie my kobiety lubimy, rzecz gustu
a jakie zwierzeta lubi kobieta?
- jaguar w garazu
- lis w szafie
- osiol... ktory na to zarobi :):):)


Materialista!! :P
Tak jak myslałem.. Nie tylko ja mam z tym problem.. :/
Misiek
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 5 wrz 2006, 11:02

Postprzez sebamac » wtorek, 12 wrz 2006, 20:48

hola hola... ot napisane powyzej
"rzecz gustu", a i to, iz jakie kobieta lubi, temat vice versa do omawianego
Avatar użytkownika
sebamac
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): piątek, 30 kwi 2004, 09:55
Lokalizacja: KG
Gadu-Gadu: 1889671

Postprzez kamila » wtorek, 12 wrz 2006, 20:59

ja to lubię takich:

:cwaniak: [smilie=dumbells.gif] [smilie=saddam.gif] [smilie=chef.gif] no i jeszcze jakieś dobre autko, nie? co bym się nie wstydziła :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez cichy » wtorek, 12 wrz 2006, 21:03

kamila napisał(a):ja to lubię takich:

:cwaniak: [smilie=dumbells.gif] [smilie=saddam.gif] [smilie=chef.gif] no i jeszcze jakieś dobre autko, nie? co bym się nie wstydziła :twisted:

a mnie lubisz :?: :lol:
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez kamila » wtorek, 12 wrz 2006, 21:06

cichy napisał(a):a mnie lubisz :?: :lol:
Michaś, dla Ciebie zrobię wyjątek :P , ale.. (jeszcze nie wiem co -ale.. ale coś wymyślę, bo kobiety zawsze mają -ale :lol: )
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Następna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron