---
kosmetyczna zmiana tematu


Misiek napisał(a):Dobra, dawaj o mężczyznach.. W sumie to i racja, po cóz czekac na głos feministekZaznaczam, ja nie zamierzam sie dostosowywać - jestem jaki jestem, prawie jak Wisniewski

Mafi napisał(a):
Zobaczymy jak z paniami bedzie. Ja moge napisac, ale teraz sie skupic nie bardzo moge, a nie chce glupot powypisywac, zeby mi kiedys ktos nie wypomnial![]()
Zatem.. poczekam 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości