monika n-k napisał(a):report napisał(a):właśnie poleciało - kto nie widział zapraszam na powtórki - no ostro, ostro... ciekawym co na to władza... ?
Haha .Zablokują .Jak nic zablokują.
A reporter jak nic na "kuroniówke" ....
....albo na bulwar
a za co ?
przeciez nic nie powiedizal
posel mowil
czeka na kolejny krok ze strony dyrektora cepitu
jasno i wyraznie to powiedizal
poczekamy na pana doktora, co powie
jak ktos dostanie po uszach to chyba tylko dudi
reprymende za to puscil
ale dlaczego mial nie puscic ?
o stringach i szczypiorku tez puscil
nie wspomne o tym, ze wpuscil do studio do programu live pania, ktora chciala cos tam wyjasnic
wiec nie rozumiem dlaczego mial nie puscic info o grozbach
jutro w zblzeniach wypadaloby puscic rozmowe z pomowionym dyrektorem cepitu
gdyby mi ktos grozil to tez bym chciala wszystkim o tym powiedizec
bo niby dlaczego to ukrywac
teraz beda tlumaczenia, ze jak zwykle posel miesza i sie wtraca
a tv stronnicza jest i tez sie miesza
a dyrektor cepitu znowu na tapecie
nieslusznie
szkoda slow
pozyjemy zobaczymy
moze ktos zmieni prace
na lepsza


