ZBLIŻENIA-Sebastian Karpiniuk-pełna kultura

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » wtorek, 5 wrz 2006, 20:07

monika n-k napisał(a):
report napisał(a):właśnie poleciało - kto nie widział zapraszam na powtórki - no ostro, ostro... ciekawym co na to władza... ?


Haha .Zablokują .Jak nic zablokują.
A reporter jak nic na "kuroniówke" ....
....albo na bulwar


a za co ?
przeciez nic nie powiedizal
posel mowil
czeka na kolejny krok ze strony dyrektora cepitu
jasno i wyraznie to powiedizal
poczekamy na pana doktora, co powie

jak ktos dostanie po uszach to chyba tylko dudi
reprymende za to puscil
ale dlaczego mial nie puscic ?
o stringach i szczypiorku tez puscil
nie wspomne o tym, ze wpuscil do studio do programu live pania, ktora chciala cos tam wyjasnic
wiec nie rozumiem dlaczego mial nie puscic info o grozbach

jutro w zblzeniach wypadaloby puscic rozmowe z pomowionym dyrektorem cepitu

gdyby mi ktos grozil to tez bym chciala wszystkim o tym powiedizec
bo niby dlaczego to ukrywac

teraz beda tlumaczenia, ze jak zwykle posel miesza i sie wtraca
a tv stronnicza jest i tez sie miesza
a dyrektor cepitu znowu na tapecie
nieslusznie

szkoda slow
pozyjemy zobaczymy

moze ktos zmieni prace
na lepsza

:)
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report » sobota, 9 wrz 2006, 08:34

Vin - no atak był, ale został odparty - polecieli na skargę i liżą rany, będzie wesoło jak poseł Cz.H przybędzie i mu opowiedzą z detalami... ha / chcą zabronić posłowi występowania w tkk, to będzie ciekawe zjawisko... natomiast poseł S.K - za tydzuień chyba przybedzie dopiero...
report
 

Postprzez abyss » poniedziałek, 11 wrz 2006, 11:38

Kto, ufoludki :lol:
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez report » poniedziałek, 11 wrz 2006, 15:42

ale jaja - jednak Zbliżenia bez Cz.H - PiS wcina własny ogon, czyli ogonek... smacznego
report
 

Postprzez abyss » poniedziałek, 11 wrz 2006, 16:29

Report na coca-colę nie zarobisz :lol:
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez Vin » poniedziałek, 11 wrz 2006, 16:43

Achaja napisał(a):
abyss napisał(a):Report na coca-colę nie zarobisz :lol:


a wy dalej będziecie mogli mówić, że poseł Hoc się w tkk nie pokazuje


:lol: :lol: :lol:

tkk ma obowiazek pokazywac posla Hoca ?

ankiete zrobili i wygral posel Karpiniuk

:lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez report » poniedziałek, 11 wrz 2006, 19:17

przypominam w skrócie:

Poseł Cz.H - proszony był o wypowiedź zawsze gdy przebywał w Kołobrzegu a temat dotyczył - prac w sejmie bądź też miejskiej Cetroprawicy
Wypowiedzi - posłów były porównywalne czasowo i ilościowo, chociaż wypowiedzi posła Cz.H były stonowane - stąd może wrażenie, że było ich mniej
Teraz ludzie wokół miejskiego PiS-u a nie sami działacze czy też członkowie, piszą skargi, dzwionią i obwiniają tkk o atakowanie samego - uwaga posła Cz.H!
Efekt jest taki, że pan poseł się wymiksował z audycji - czy też został wymiksowany przez swój sztab w ramach odpowiedzialności zbiorowej...

EFEKT - prawdopodobnie pana posła nie bedzie w najbliższych audycjach Zbliżenia...

Uprzejmie pragne zaznaczyć, że pan poseł Cz. H nigdy nie był aatakowany przez moich rozmówców w Zblizeniach a na ogół był chwalony - dlaczego, ludzie wokół PiS-u tak zadziałali - wiedzą lepiej co służy panu posłowi? Zazdrościli mu, ze dobrze wypadał? Mozna rzec że poseł ma madrych doradców.
report
 

Postprzez padalec_ » poniedziałek, 11 wrz 2006, 19:28

Ma mądrych doradców i mądrych wyborców.
padalec_
Twardziel
 
Posty: 98
Dołączył(a): czwartek, 13 lip 2006, 17:43

Postprzez report » poniedziałek, 11 wrz 2006, 19:33

zejdzie do podziemi a spotkania będa odbywały się w nocy -
report
 

Postprzez abyss » poniedziałek, 11 wrz 2006, 20:54

Tak, przy świeczkach :lol:
Avatar użytkownika
abyss
Mistrz klawiatury
 
Posty: 325
Dołączył(a): czwartek, 3 sie 2006, 14:05
Lokalizacja: z samej góry

Postprzez report » poniedziałek, 11 wrz 2006, 21:05

abyss napisał(a):Tak, przy świeczkach :lol:


to jest dobra odpowiedź - gra pan dalej ?
report
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

cron