slonkokg napisał(a):stary_zgred napisał(a):- Drzyga (biologia)
A nie o Dżegę czasami chodzi? :|
Obecnie Urszula Drzyga - Matuszczak, mogę mieć jedynie wątpliwości co do "rz" ale raczej niewielkie.
slonkokg napisał(a):stary_zgred napisał(a):- Drzyga (biologia)
A nie o Dżegę czasami chodzi? :|
), spotkać znajomych, pogadać, posiedzieć na "zielonym". Bardzo dużo wyniosłem z tej szkoły.

Trojan napisał(a):kamila napisał(a):Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiegoi Dni Teatru
a propos dni teatru , pamiętasz może sztukę w której występowałaś ponad rok temu , chodzi mi o tą którą wystawialiśmy na żywca bo wogóle wcześniej prób nie mieliśmyja grałem niemca
ale wszytkie sztuki, ktore wystawialismy były ciekawe, np. takie subkultury
-glębokie, z przeslaniem

SatH^Raa napisał(a):Spoko Nemo, ja kończyłem klasę o profilu imprezowym. Tak nas podobno nauczyciele nazwali (Janków?).
Najlepsze jest to ,że tytuł : ''ludzi z buszu'' powinien był przypaść innej klasie , ale ktoś się pomylił i nam ją dano. Z czego bylismy dumni i mielismy gdzieś uwagi ,że się nie uczymy na samych 4-ach i 5-ach.
i słynny napis na ścisnie sali od P.O. ''Kochamy wieczorki z Wieczorkiem''.
Szkoda ,że to przy remoncie sali zamalowali.
Ale może kiedyś dojdzie do skutku

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości