młodziaki w koprze

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Konsul » środa, 6 wrz 2006, 20:55

A przepraszam, szanowny Pan Kamieński to mój wychowawca, Pani Towarek- cóż, wesoło było :), fizyka z panią Sus, i pierwsze lekcje matematyki z moją klasą pani Daszczyszak, no i pani Gauer, jako zbuntowana polonistka :))))
Oj, łezka się kręci :prosze:
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 6 wrz 2006, 21:13

Tisaja napisał(a):Ale nie dane Wam niestety poznać takie postaci jak: prof .Bremberowicz, Kuna, Jankow, Kamieński, Towarek... Mocna ekipa.. i sławna. :roll:

dane nam bylo poznac prof. Bremberowicz, jej lekcje polskiego wspominam najmilej i zaluje, ze uczyla moja klase tylko rok...
Reszty nauczycieli niestety nie znam-znam tylko szafke prof. Jankow, ktora byla na zapleczu fizycznym az do zeszlego roku(zaplecze przeniesiono i historia o szafce zaginela..)
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Olcia » środa, 6 wrz 2006, 21:30

Tisaja napisał(a):O wykładowcach sie nie wypowiadam.. bo juz emerytowane postaci - zreszta znane.

bla bla

Ale jeszcze prof. Szafrańską (szacuneczek) miałam okazje poznać.
Prof. Hawryło.. niestety też...
bla bla...


co niestety? :| Tis.. noo :( Prof. Hawryło jest naprawde fajna :) Podobają mi się z nią lekcje.. a wychowawcze to już kosmos :P Jak zaczyna dyskusje z 'jedyną zbuntowaną' w naszej klasie :lol: nie da się opisać :twisted: (oczywiście, nie o mnie mowa :mg: )

prof. Janków - poznałam :) chodziłam do niego na prywatne lekcje :) coś się zawsze nauczyłam :P

A pan Karol H. ... już nie mogę się doczekać tych pasjonujących lekcji :twisted:
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez Trojan » środa, 6 wrz 2006, 22:32

rok temu wbiłem z dwoma kumplami na jedną z waszych lekcji wychowawczych i się przeraziliśmy jak można tak kłucic się z nauczycielką :shock: (byliśmy w szoku dlatego bo ją lubiliśmy :) )
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez Tisaja » środa, 6 wrz 2006, 22:50

Ojojoj... jaki odzew.. :lol:

SatH.. dawaj te dwa kultowe nazwiska...

prof.Hawryło.. cóż... przykro mi.. Była zaraz po studiach.. przybyła do szkoły z historia.. i miała nadzieje zaistnieć ,jak wyzej przeze mnie wymienieni.. być moze jej przeszło. :>

prof.Jankow.. jego "ławeczki"(regułki,które obowiązywały przez 4 lata :lol: ) i inne ciekawe pomysły.. ech..

prof.Kamieński i Bremberowicz... :roll: Po ostrym starciu na wjazd... Szacuneczek do końca szkoły.

Cudne i odległe czasy. :roll:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Mariol » czwartek, 7 wrz 2006, 00:31

redlovebloodgirl napisał(a):dane nam bylo poznac prof. Bremberowicz, jej lekcje polskiego wspominam najmilej i zaluje, ze uczyla moja klase tylko rok...

Tak lekcje z prof. Bremborowicz bardzo mile wspominam... [Wreszcie nauczyłam się szybko pisać.. :P] Emi pamiętasz jak nas odwiedziła w drugiej klasie... Jak prawie wszyscy przewertowali dokładnie streszczenie lektury..?? :lol:
Mariol
 

Postprzez kamila » czwartek, 7 wrz 2006, 12:12

Trojan napisał(a):a propos dni teatru , pamiętasz może sztukę w której występowałaś ponad rok temu , chodzi mi o tą którą wystawialiśmy na żywca bo wogóle wcześniej prób nie mieliśmy :D ja grałem niemca :P
taaa.. jest co wspominać :lol:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Olcia » czwartek, 7 wrz 2006, 13:12

Trojan napisał(a):rok temu wbiłem z dwoma kumplami na jedną z waszych lekcji wychowawczych i się przeraziliśmy jak można tak kłucic się z nauczycielką :shock: (byliśmy w szoku dlatego bo ją lubiliśmy :) )



A... to byłeś Ty.. :P
ja osobiście też lubie tą nauczycielke, ale w klasie są odmienne zdania co do niej.. no cóż.. każdy niby ma prawo wygłosić swoje zdanie.. :?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez stary_zgred » czwartek, 7 wrz 2006, 13:50

Tisaja napisał(a):...Ale nie dane Wam niestety poznać takie postaci jak: prof .Bremberowicz, Kuna, Jankow, Kamieński, Towarek... Mocna ekipa.. i sławna...

Komu nie było, temu nie było. Dorzucę jeszcze:
- Nowosadko (fizyka)
- Dyja-Janowska (historia)
- Dyło (polski)
- Buszta (polski)
- Krawiec (dyrektor wuefmen)
- Przybylski (vicedyrektor gegrafia)
- Drzyga (biologia)
- Kazana (matematyk)
- Kopryna (francuski)
- Barta (wf)
Kolejność przypadkowa, pominiętych przepraszam.
A Ty, Tisaja, jak możesz pamiętać takie nazwiska? Wydaje mi się, że jesteś za młoda, chociaż Bremborowicz uczyła moją córkę jeszcze trzy lata temu.
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Postprzez fern » czwartek, 7 wrz 2006, 14:36

Pani Bremborowicz uczyla jeszcze dwa lata temu :)
fern
Ważniak
 
Posty: 279
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 13:38

Postprzez Tisaja » czwartek, 7 wrz 2006, 18:21

stary_zgred
A Ty, Tisaja, jak możesz pamiętać takie nazwiska? Wydaje mi się, że jesteś za młoda, chociaż Bremborowicz uczyła moją córkę jeszcze trzy lata temu.

Jak ja moge pamietac takie nazwiska? :lol:
Toć Ci profesorowie mnie uczyli.. nie wymieniałam ,jak leci... wymieniałam moich profesorów...
A ,że Tobie sie wydaje,że jestem za młoda.. cóż miło mi.. ;)
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez Nemo » sobota, 9 wrz 2006, 17:40

stary_zgred napisał(a):
Tisaja napisał(a):...Ale nie dane Wam niestety poznać takie postaci jak: prof .Bremberowicz, Kuna, Jankow, Kamieński, Towarek... Mocna ekipa.. i sławna...

Komu nie było, temu nie było. Dorzucę jeszcze:
(.........)
- Barta (wf)
(.....).


Uczył mnie w-f-u. To już człowiek-legenda. :lol: :D Opowiadał czasem kawały....... :P
Podziwiam go za to ,że odnajduje sie w szarej rzeczywistosci, bo jak wiadomo ma własna. :wink:
Pani Bremborowicz -wiecznie żywa! Niczym lenin. :D
Jest co wspominac. :) Szczególnie miło wspominam Panie: Szafrańską, Mączkę, Żogo,Kowalczyk, a także Panie z biblioteki :D A z Panów to, Pana: Aniołowskiego, Bartę i Grabowskiego. 8)
Ja chodziłam do słynnej klasy ,która miała opinię :
-''ludzi z buszu'',
-klasy , która jest oporna na wiedzę
- klasy ,która nigdy nie pojechała na wycieczkę
-klasy ''kolorowej''
:lol:
Część z Was wie , o jaką chodzi klase.
Podobno jak odeszlismy to nasza wychowawczyni się bardzo ucieszyła............ :twisted:
Avatar użytkownika
Nemo
Ważniak
 
Posty: 289
Dołączył(a): piątek, 19 wrz 2003, 21:40
Lokalizacja: z czarnej wieży

Postprzez Jaga » sobota, 9 wrz 2006, 18:08

Tisaja napisał(a):Ale nie dane Wam niestety poznać takie postaci jak: prof .Bremberowicz, Kuna, Jankow, Kamieński, Towarek... Mocna ekipa.. i sławna. :roll:


heh z tego co prof. Bremborowicz wciąż uczyc i trzyma twardą, sprawiedliwą rękę na wszystkim i na wszystkich :D
Avatar użytkownika
Jaga
Bywalec
 
Posty: 31
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 10:14

Postprzez stary_zgred » sobota, 9 wrz 2006, 18:14

Nemo napisał(a):...Jest co wspominac...

A jest! I to nawet po 30 latach!
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 12 gości

cron