Trojan napisał(a):moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie
to Krycha poszla na calosc, bo pojechala z nami do poznania na prawie 2 dni
i to w dodatku z Frankiem 
Trojan napisał(a):moją była Hawryło , i tylko raz z nią gdzieś pojechaliśmy.....do teatru w Szczecinie
i to w dodatku z Frankiem 
kamila napisał(a):Pani Helena E. moją wychowawczynia była, ostra, pożądna, wymagająca kobieta.. do matury dobrze przygotowała, baaaardzo dobrze wspominam lekcje języka polskiegoi Dni Teatru
ja grałem niemca 
redlovebloodgirl napisał(a):Trojan napisał(a):dobrze że bioli uczyła mnie Szafrańska
dokladnie
moja wychowawczynia byla p. Grzymkowska...wiec p. Karolek H. z filmow teznie wie ktos czy maja teraz jakas klase pod opieka?;)


redlovebloodgirl napisał(a):i te jego koszule rozchadzace sie na brzuchu
i ta pani (Wandzia?) na hustawce co byla wieksza od tej hustawki...


Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 11 gości