

Trojan napisał(a):wszystko zależy od organizmu pijącego , jeden potrafi wypic piwo i jest to dla niego jak herbatka a drugi wypije i już mu w głowie się kręci , ale fakt nie powinno się nawet po piwie wsiadac do samochodu ale co z tego skoro ludzie i tak to robią
Rzułf napisał(a):Na początku lipca byłem świadkiem jak rowerzysta przejeżdzał na rowerze przez pasy. Sytuacja niby normalna, bo to widzi się codziennie. Mnie to zresztą zwisa co on robi, bo i tak musze przepuścić pieszych. Ale widziała to policja. I co? I nic. Przejechali. Liczy sie sam fakt nierównego traktowania uczestników ruchu drogowego. Tak jest w całej Polsce.

Colberg napisał(a):
Marudzisz. Rowerzysta przejeżdżający przez pasy (tuż obok przechodzących pieszych) nie stanowi żadnego zagrożenia w ruchu drogowym. Więc dlaczego mandat? Co innego gdy ktoś na rowerze wpada na puste przejście...
A zresztą... pokaż gdzie w Prawie o ruchu drogowym znajduje się zakaz przejeżdżania na rowerze przez pasy.

Meeta napisał(a):Taka ciekawostka.... Chodnik jest dla pieszych, sciezka dla rowerzystów, a na przejsciu trzeba przejsc i przejechanie rowerem jest karane mandatem.... 350 złotych... bagatelka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości