Panowie i Panie rowerzyci musicie jedzić uważnie zawsze ,gdy macie i nie macie pierwszeństwa . Co z tego ,że je "mieliście " jak Was może już więcej nie być na tym pięknym Świecie i do kogo wtedy reklamacje ?
Tak jest lepiej dla Was. No chyba ,że nie zależy Wam na własnym życiu. Wtedy życzę sobie obym Was nie spotkał na drodze.

