Kobieta - szkielet?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » wtorek, 29 sie 2006, 15:13

Demurrer napisał(a):
Tisaja napisał(a):

Trzeba po prostu być sobą.. to jest najbardziej sexi... O! :roll:


E tam, ja jestem sobą, a wcale nie czuje się sexi :twisted:


ejo ejo dobra dobra
juz tak nie kokietuj
bujac to my
nooo

i chcialam jeszcze dodac, ze ten sex to przereklamowany lekko
zartowalam

:P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » wtorek, 29 sie 2006, 18:28

Juz nigdy wiecej nie bede marudzila, ze przytylam ;(

Jesooo... okropne to zdjecie... Chyba je sobie wydrukuje i bede na nie patrzec za kazdym razem jak pomysle, ze troche za duzo mnie...

O masakraaa... :/

I na "ukejowe" rozmiary to... spodni tu dla mnie nie ma ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Agunia » wtorek, 29 sie 2006, 19:04

blech....
ja narzekam ostatnio, że przytyłam i że chciałabym schudnąć 4kilo, ale bez przesady.... mogę oddać komuś to, co zrzucę.... tak nigdy bym nie chciała wyglądać - przecież to nawet piersi nie ma, co moim zdaniem jest ogromnym atutem kobiety....
blech.... [smilie=yucky.gif]
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Trojan » wtorek, 29 sie 2006, 23:10

to się anoreksa nazywa i takie coś się leczy , przecież jak taka kobieta wyjdzie na ulicę i mocniej zawieje wiatr to poleci razem z nim , to jest chore
Avatar użytkownika
Trojan
Dyskutant
 
Posty: 141
Dołączył(a): czwartek, 24 sie 2006, 14:03

Postprzez BLAaa » środa, 30 sie 2006, 06:27

A ja tam lubie gdy kobitka jest szczuplutka :)
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 07:49

taaa
szczuplutka oki
ale nie kosci obciagniete skora
ten model to chyba dla amatorow anatomii
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez U-S » środa, 30 sie 2006, 08:00

Uważam,że to nie istotne, czy kobieta jest szczupła, czy gruba. To są z resztą pojecia względne. Najważniejsze, żeby akceptowała siebie taką jaka jest. Niektórzy mężczyźni lubią szczupłe, niektórzy bardziej zaokrąglone. I dobrze. Inaczej byłoby nudno.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez barmaid » środa, 30 sie 2006, 08:04

Osobiście uważam, że panna na zdjęciu ma problem. Ale stanę w obronie malutkich i szczuplutkich. Sama taka jestem. Nie głodzę się, nie jestem na diecie, nie specjalnie się sportowo udzielam...taka zwyczajnie jestem. Odziedziczyłam swoja posturę po tacie i gruba nigdy nie będę. Wkurza mnie tylko fakt, że nikt o szczuplutkich nie dba. Wszędzie tylko diety i kuracje odchudzające, kluby kwadransowych grubasów i takie tam inne. A co z nami? Z tymi, którzy chętnie przybrali by na wadze kilka kilogramów? Chętnie poczytałabym o tym co jeść, jak ćwiczyć, by moje małe ciałko bylo jeszcze fajniejsze. I nie mówcie do nas "ale jesteś chuda". Chuda to była nasza szkapa. My jesteśmy szczupłe. O! :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 08:29

chuda i szczupla to nie anorektyczka
to zupelnie inne pojecia
anoreksja to choroba
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez minas » środa, 30 sie 2006, 08:56

osobiście znam dziewczynę która je prawie za dwie osoby a przy wzroście 170 waży niecałe 45 kilo, wystają jej kości i ogolnie nie wygląda za ciekawie, ale wierzcie lub nie ona na prawde je i to całkiem sporo. Wiem że ona zrobiłaby wszystko by przytyć, ale pomimo duzych ilości spozywanego jedzenia nie jest wstanie przybrać nawet kilku kilo.

Barmaid masz racje, mówi się ciągle o dietach cud odchudzających a nie mowi sie o dietach cud tyjących. Nie przejmuj sie są takie diety na których mozesz przytyć :P :twisted:
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez barmaid » środa, 30 sie 2006, 08:58

No wiem, że są. Tylko kto może mnie o nich poinformować? Może jakis lekarz dietetyk? Jest ktos taki w Kołobrzegu? Zima idzie.... nie będę musiała tak biegać... ciałka nabiorę. Już postanowione rano z j0shem na jajecznicę... :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Vin » środa, 30 sie 2006, 09:02

barmaid ja nie wiem o co ci chodzi
nie jestes anorektyczka
nie wygladasz jak anorektyczka
wygladasz normalnie
drobna dziewczyna
a kg przyjda same
cierpliwosci
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez barmaid » środa, 30 sie 2006, 09:04

Vin, przeciez ja nie narzekam. mówie tylko, że lepiej bym sie czuła gdybym miała na sobie pare kg wiecej.To nie jest jakis moj straszny problem :lol: Uspokoj się :lol: Był taki czas, że wazyłam 20 kg wiecej i bylo mi z tym bosko :D
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron