Dobry Kardiolog

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Dobry Kardiolog

Postprzez dankul » piątek, 25 sie 2006, 12:54

Czy znacie w Kołobrzegu bądź w Koszalinie dobrego kardiologa, potrzebne dokładne badanie „pompki” wykluczające wady – dzięki za wszelkie sugestie.
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Demurrer » piątek, 25 sie 2006, 12:56

Roman Ronkowski.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez atram » piątek, 25 sie 2006, 13:09

Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez dankul » piątek, 25 sie 2006, 14:28

atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.

Czy jakieś informacje teleadresowe mógłbym prosić – dziękuję :)
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » piątek, 25 sie 2006, 14:32

dankul napisał(a):
atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.

Czy jakieś informacje teleadresowe mógłbym prosić – dziękuję :)


Zapleczna 11B/12 (koło gim3). Przyjęcia Poniedziałek, Wtorek, Środa od 16.
Można się umowic na telefon, nr na PW
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez karolina » piątek, 25 sie 2006, 22:45

stankiewicz,u nas w szpitalu,oddzial kardiologi,
Avatar użytkownika
karolina
Dyskutant
 
Posty: 129
Dołączył(a): sobota, 30 sie 2003, 21:08
Lokalizacja: z mrągowa

Postprzez minas » sobota, 26 sie 2006, 14:58

popieram Dorotę Kawkę, dobra lekarz i miła kobieta, a do tego ładna :P
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Olcia » poniedziałek, 28 sie 2006, 12:49

pan Ronkowski jest ordynatorem jak się nie myle. :)
ale polecam także Waldemara Frąckowiak. Pracuje w szpitalu i przyjmuje prywatnie. Bardzo miły :)
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez ewe » poniedziałek, 28 sie 2006, 22:58

Takie dobre badanie to tylko chyba na tomografie
Avatar użytkownika
ewe
Gwiazdor
 
Posty: 1505
Dołączył(a): wtorek, 6 gru 2005, 07:29

Postprzez BLAaa » wtorek, 29 sie 2006, 07:24

Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez atram » wtorek, 29 sie 2006, 09:28

BLAaa napisał(a):Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?


Chyba wiesz,że:
Profilakytka przede wszystkim! :lol:
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez dankul » wtorek, 29 sie 2006, 19:13

atram napisał(a):
BLAaa napisał(a):Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?


Chyba wiesz,że:
Profilakytka przede wszystkim! :lol:


Zajebiscie smieszne moge sie posmiac ??
Avatar użytkownika
dankul
Twardziel
 
Posty: 76
Dołączył(a): czwartek, 16 wrz 2004, 11:28
Lokalizacja: Kołobrzeg


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości