atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.

dankul napisał(a):atram napisał(a):Polecam Dorotę Kawkę. Przyjmuje na Zaplecznej. Moja rodzina " z niej korzysta" i jest zdrowsza. A do tego pani doktor jest sympatyczniejsza od pana R.
Czy jakieś informacje teleadresowe mógłbym prosić – dziękuję
atram napisał(a):BLAaa napisał(a):Kurcze, poraża mni to, że tak duzo forumowiczów jest zorientowanych w "kardiologach". ..
Czyżby problemy z pompami?
Chyba wiesz,że:
Profilakytka przede wszystkim!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości