OGNISKO - 26.08.06 - sobota

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » niedziela, 27 sie 2006, 11:33

Quad dobre podusmowanie powyzszego tekstu na pw :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 11:43

Niema jak ten co jest sromny i pokorny. Widze ze zgodnie z natura zareagowales: kazdy mysli o sobie tylko ja mysle o mnie,
tak przy okazji odezwij sie na tym smiesznym czeskim jabberze do mniem :P
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez RUDA » niedziela, 27 sie 2006, 11:56

MadziUlka napisał(a):
Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco :D

taaa a o mnie to nawet nie wspomniał :(
ja sobie to zapamiętam Quad....


o mnie tez ani slowka :cry:
tez sobie to zapamietam :twisted:

buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich ktorzy byli... :D
Avatar użytkownika
RUDA
Weteran
 
Posty: 592
Dołączył(a): niedziela, 5 mar 2006, 13:46
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » niedziela, 27 sie 2006, 12:09

A ja chciałabym serdecznie podziękować ekipie poszukiwawczej,
która odnalazła moje zagubione klucze :)
jeszcze raz baardzo ale to baardzo dziękuję :) :) :)
jesteście toffani :* :* :*
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Tisaja » niedziela, 27 sie 2006, 13:14

Jaaaaaaaaaaaa........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Quad - relacja jest po prostu idealna do "ksiegi pamiątkowej" :lol:
Super podsumowanie. :roll: Ze zdjeciami Bruna będzie niesamowita pamiatka :wink:

Pastor - "AA" to ja rozumiem,ze chodzi o to ,że bylismy jedynymi uzależnionymi.. i do AA nam trza? :twisted: To ja Ci odpowiem : Aa.... :wink:

FiDo... papierosy ,to nic... guz na czole-to nic... Po "bliskim kontakcie z drzewem" boli mnie reka.. baardzo boli.... :(

Zlot wyjątkowo udany... :roll: Czytając relację Quad'a więcej mi sie przypomniało... :lol:
Nr 1 dla mnie ma sytuacja: Pastor liż ! :lol:

Chociaż było tych sytuacji wyjątkowo wiele -za co dziekuję wszystkim .. :D

Szczególnie gorąco dziekuję mojej "grupie wsparcia" i dla nich gorrrące buziolki [smilie=kissing2.gif] :oops: :wink:
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez cichy » niedziela, 27 sie 2006, 13:26

RUDA napisał(a):
MadziUlka napisał(a):
Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco :D

taaa a o mnie to nawet nie wspomniał :(
ja sobie to zapamiętam Quad....


o mnie tez ani slowka :cry:
tez sobie to zapamietam :twisted:

no Quad masz u mnie minusa ;) :P

quad napisał(a):Dalij cichy popisał się swoim artefaktem, kóry dostał od tych ufoludków co to krąg pod miastem zrobiły: lampką świecącą na lizanie

a jak, lampka na wilgoc ;) :lol:

bylem, wypilem i dziekuje wszystkim, a nie bede wymienial bo jakis leniwy dzis jestem ;)
Avatar użytkownika
cichy
Rycerz forum
 
Posty: 1115
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 12:01
Lokalizacja: nibylandia
Gadu-Gadu: 2025499

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 13:30

No dobra z kronikarskiego obowiązku powiem: dalem pewnej części ciała na cztery litery ;)
Powinienem opisać więcej i uogólnie być bardziej zaintersowanym tym co sie dzieje wokoło.
Dlatego w wypadku prowadzenia kroniki z takich wydarzeń (a co może sobie hobby zrobie?) będę wyrabiał warsztat i pamięć żeby mi potem różni tacy i takie nie wypominały ;)

Z AA to już ustaliliśmy na tym etapie już nie pomagają ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Flo » niedziela, 27 sie 2006, 13:47

Tisaja napisał(a):Jaaaaaaaaaaaa........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Quad - relacja jest po prostu idealna do "ksiegi pamiątkowej" :lol:
Super podsumowanie. :roll: Ze zdjeciami Bruna będzie niesamowita pamiatka :wink:

Pastor - "AA" to ja rozumiem,ze chodzi o to ,że bylismy jedynymi uzależnionymi.. i do AA nam trza? :twisted: To ja Ci odpowiem : Aa.... :wink:

FiDo... papierosy ,to nic... guz na czole-to nic... Po "bliskim kontakcie z drzewem" boli mnie reka.. baardzo boli.... :(

Zlot wyjątkowo udany... :roll: Czytając relację Quad'a więcej mi sie przypomniało... :lol:
Nr 1 dla mnie ma sytuacja: Pastor liż ! :lol:

Chociaż było tych sytuacji wyjątkowo wiele -za co dziekuję wszystkim .. :D

Szczególnie gorąco dziekuję mojej "grupie wsparcia" i dla nich gorrrące buziolki [smilie=kissing2.gif] :oops: :wink:


grupa wsparcia czyha nawet w krzakach :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Koala » niedziela, 27 sie 2006, 20:13

ja tez byłem ale tylko pod ratuszem... dzieki WZT za ksiązki <niechcieli mi piwa w delkach sprzedać>

nadal mam grypke!!
czekam na nastepne ognisko ognisko!! :twisted:
Avatar użytkownika
Koala
Mistrz klawiatury
 
Posty: 397
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 14:38
Lokalizacja: Australia
Gadu-Gadu: 5257236

Postprzez kołysanka » niedziela, 27 sie 2006, 20:45

i ja się dołączam do podziękowań za sympatyczne i jak zwykle niewątpliwie inspirujące "prawie jak" ognisko :D
ciepłe pozdrowionka dla wszystkich obecnych :roll: :)
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » poniedziałek, 28 sie 2006, 12:50

ja pozdrowie tylko raz ale wszystkich co byli :)

i przeprosiny naleza sie ode mnie dwom osobom:

Tisaja - sorry, nie wiem co sobie myslalem. chyba wydawalo mi sie, ze widzisz to drzewo?:P mam nadzieje, ze bol reki szybko minie. a za fajki nie przprosze :twisted:

WZT, sorry za piwo. wisze Ci Broka

Quad, jaki drugi upadek?? wywalilem sie tylko raz :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 11 gości