
MadziUlka napisał(a):Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco![]()
taaa a o mnie to nawet nie wspomniał
ja sobie to zapamiętam Quad....

Ze zdjeciami Bruna będzie niesamowita pamiatka
To ja Ci odpowiem : Aa....
Czytając relację Quad'a więcej mi sie przypomniało...

RUDA napisał(a):MadziUlka napisał(a):Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco![]()
taaa a o mnie to nawet nie wspomniał
ja sobie to zapamiętam Quad....
o mnie tez ani slowka![]()
tez sobie to zapamietam![]()

quad napisał(a):Dalij cichy popisał się swoim artefaktem, kóry dostał od tych ufoludków co to krąg pod miastem zrobiły: lampką świecącą na lizanie


Tisaja napisał(a):Jaaaaaaaaaaaa........![]()
![]()
![]()
![]()
Quad - relacja jest po prostu idealna do "ksiegi pamiątkowej"![]()
Super podsumowanie.Ze zdjeciami Bruna będzie niesamowita pamiatka
![]()
Pastor - "AA" to ja rozumiem,ze chodzi o to ,że bylismy jedynymi uzależnionymi.. i do AA nam trza?To ja Ci odpowiem : Aa....
![]()
FiDo... papierosy ,to nic... guz na czole-to nic... Po "bliskim kontakcie z drzewem" boli mnie reka.. baardzo boli....![]()
Zlot wyjątkowo udany...Czytając relację Quad'a więcej mi sie przypomniało...
![]()
Nr 1 dla mnie ma sytuacja: Pastor liż !![]()
Chociaż było tych sytuacji wyjątkowo wiele -za co dziekuję wszystkim ..
Szczególnie gorąco dziekuję mojej "grupie wsparcia" i dla nich gorrrące buziolki![]()
![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości