OGNISKO - 26.08.06 - sobota

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 10:52

Normalnie spadłem... :D :D :D :D :D :D :D :D :D


jak to szło? 120 a bez jaj to 15 :P
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Flo » niedziela, 27 sie 2006, 10:54

mnie sie o wage nie pytali :lol: Az tak widac ze malo waze? :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » niedziela, 27 sie 2006, 10:56

Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco :D



taaa a o mnie to nawet nie wspomniał :(
ja sobie to zapamiętam Quad....
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez Bruno » niedziela, 27 sie 2006, 10:57

MadziUlka napisał(a):

taaa a o mnie to nawet nie wspomniał :(


Za malo wazysz :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » niedziela, 27 sie 2006, 10:57

MadziUlka napisał(a):
Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco :D



taaa a o mnie to nawet nie wspomniał :(
ja sobie to zapamiętam Quad....



wlasnie jak mogles pominac? Chcoby to ze sie co rusz tulilem do mojej rodzicielki :twisted: Niezla laska z niej wyrosla :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MadziUlka » niedziela, 27 sie 2006, 10:59

Flo napisał(a):wlasnie jak mogles pominac? Chcoby to ze sie co rusz tulilem do mojej rodzicielki :twisted: Niezla laska z niej wyrosla :lol:


ehmm..... :P
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 11:00

Ja wiem ze tam sie dzialo tyle ze moj maly umysl (nawet wspomagany oparami) nie byl w stanie tego wszystkiego ogarnac w koncu widze i slysze tylko tyle wokolo co mnie zagluszaja, zreszta jakbym chcial to wszystko opisac to by mi forum i czasu nie starczylo ;)
Ale MadziUlka, deklaracje musze brac na powaznie i zaczynam kopać schron przed blokiem ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Bruno » niedziela, 27 sie 2006, 11:00

quad napisał(a): zaczynam kopać schron przed blokiem ;)


Blad konstrukcyjny, bezpieczniejszy bedzie pod blokiem :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 11:01

Flo napisał(a):wlasnie jak mogles pominac? Chcoby to ze sie co rusz tulilem do mojej rodzicielki :twisted: Niezla laska z niej wyrosla :lol:


Ze z nazwiska i imienia nie wymienilem? No przecież pisalem ze chciałeś do mamy i masz edypa (to chyba jakś mutacja tego hetero co sie tabletkami leczy) ;P
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez MadziUlka » niedziela, 27 sie 2006, 11:02

Bruno napisał(a):
quad napisał(a): zaczynam kopać schron przed blokiem ;)


Blad konstrukcyjny, bezpieczniejszy bedzie pod blokiem :P


radze nie budować drzwi i okien ;)
najlepiej zamuruj się od środka ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 11:04

MadziUlka napisał(a):radze nie budować drzwi i okien ;)
najlepiej zamuruj się od środka ;)


Kurcze to ja nie będę takiej kasy inwestował, od razu poprosze pastora coby mi tam na zieleniewie miejsce zaklepał, dziurę wykopał, odpowiednie naborzeństwo odprawił, włożył do skrzynki i zakopał ;)
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez MadziUlka » niedziela, 27 sie 2006, 11:06

quad napisał(a):Kurcze to ja nie będę takiej kasy inwestował, od razu poprosze pastora coby mi tam na zieleniewie miejsce zaklepał, dziurę wykopał, odpowiednie naborzeństwo odprawił, włożył do skrzynki i zakopał ;)


oj zdecydowanie tak bedzie najlepiej ;)
no bo jak mogłeś o mnie zapomnieć? :x
a to jeszcze ja pod "wodopojem" pytałam sie ktoś Ty taki...
no ja nie wiem..
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez quad » niedziela, 27 sie 2006, 11:17

Hmm na swoje usprawiedliwienie powiem ze tekst byl pisany na gorąco zaraz po wstaniu z łóżka jeszcze w piżamie, w dodatku lewą ręką jadłem parówkię a prawą wyjmowałem baterię z zegarka co by za głośno nie tykał (kurcze to już trzeci co sie mu wskazówki nie ruszają, ludzie zaczynają się dziwnie patrzeć...) i wogóle wysoki sądzie ja jestem niewinny to wszystko judeokomuna, masoni i cykliści ;P
quad
Coś tam napisał
 
Posty: 51
Dołączył(a): sobota, 6 maja 2006, 15:10

Postprzez Flo » niedziela, 27 sie 2006, 11:20

a ja dodam jeszcze od siebie ze generalnie bylo godnie, szczegolnie powrot do domu, gdy Cichy zabladzil i poszedl nie ta droga co trzeba ale zawrocil dzielnie :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron