jak to szło? 120 a bez jaj to 15

MadziUlka napisał(a):Flo napisał(a):faktyvznie telegraficzny skrot, pominales co nieco![]()
taaa a o mnie to nawet nie wspomniał
ja sobie to zapamiętam Quad....
Niezla laska z niej wyrosla 

Flo napisał(a):wlasnie jak mogles pominac? Chcoby to ze sie co rusz tulilem do mojej rodzicielkiNiezla laska z niej wyrosla

Bruno napisał(a):quad napisał(a): zaczynam kopać schron przed blokiem
Blad konstrukcyjny, bezpieczniejszy bedzie pod blokiem

MadziUlka napisał(a):radze nie budować drzwi i okien![]()
najlepiej zamuruj się od środka

quad napisał(a):Kurcze to ja nie będę takiej kasy inwestował, od razu poprosze pastora coby mi tam na zieleniewie miejsce zaklepał, dziurę wykopał, odpowiednie naborzeństwo odprawił, włożył do skrzynki i zakopał

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości