W końcu to nie podstawówka ani gimnazjum - jak chcą do liceum to niech pokażą, że są tego warci.


Sylwia napisał(a):rysio napisał(a):karteczkę
Demurrer napisał(a):rysio, lubisz kawusię?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości