jak mnie dawno nikt tak nie nazywał
gdyby nie data urodzenia w życiu bym nie zgadła że to Ty

kołysanka napisał(a):Flo, bandyto...stare dobre czasy - burza blond włosków na głowie, każdy w inną stronę...
chyba nie kojarzyłeś sobie z talentem muzycznym...
Reszta na gg 

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 14 gości