Jeżdżący konno SZOPEN

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Jeżdżący konno SZOPEN

Postprzez atram » środa, 23 sie 2006, 11:56

Jeżdżący konno Szopen odezwij się. Wiem,że tu piszesz ale nie mogę Cię zlokalizowć. Poza tym, jestem tu przez Ciebie a raczej dzięki Tobie. I ... jest fajnie. ODEZWIJ SIĘ choć na pw. Czekam
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez kołysanka » środa, 23 sie 2006, 12:07

o żesz Ty orzeszku... :D jak mnie dawno nikt tak nie nazywał :lol: :lol: :lol:
mało pod biurko nie wpadłam... a dlaczegóż to nie masz jakiegoś bardziej "classycznego"? nicka :) gdyby nie data urodzenia w życiu bym nie zgadła że to Ty :)

buziaki :*
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 23 sie 2006, 12:11

Kołysanka Ty Szopenie :twisted: Ale mialas nazwe :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » środa, 23 sie 2006, 12:17

Flo, bandyto... :) stare dobre czasy - burza blond włosków na głowie, każdy w inną stronę... :lol: chyba nie kojarzyłeś sobie z talentem muzycznym... :lol:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Flo » środa, 23 sie 2006, 12:29

kołysanka napisał(a):Flo, bandyto... :) stare dobre czasy - burza blond włosków na głowie, każdy w inną stronę... :lol: chyba nie kojarzyłeś sobie z talentem muzycznym... :lol:


Grunt ze sie znalazlyscie :twisted: Reszta na gg :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » środa, 23 sie 2006, 12:35

tak tak Panie Kierowniku, już nas tu nie ma :P :)

atram, reszta na PW :*
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Super

Postprzez atram » środa, 23 sie 2006, 12:40

Super ekstra,że się odezwałaś. Kurcze, nie wiedziałam jak Cię odszukać, jedyne co mi przyszlo do głowy to ten nieszczęsny Frydek. Mam nadzieję,że nie zdradziłam tu żadnej tajemnicy, bo przecież prawdą jest, że talent muzyczny masz i śpiewac też potrafisz i to nawet na świeżym powietrzu... Co prawda repertuar masz nieco okrojony, ale za to ograniczasz się do mistrzów.
A tak w ogóle, to Ty teraz pracujesz czy sie prywatą zajmujesz??? :wink:
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo » środa, 23 sie 2006, 12:54

Kołysanka, mialem na mysli, ze reszte na gg Ci napisze, ja Was nie wyganiam :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0


Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości