Easy !nie czepiaj się HB

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:23

A co to za wytłumaczenie kto zaczął? Ja mówię o odpowiedzialności za słowa. Czy w pełni zroumieliście co E.Rajder napisał? Nie, to czytajcie do znudzenia. Obraził w bardzo wulgarny sposób, czyjąś matkę. Zostawiamy temat kto zaczął, kto skończył itp. Ja uważam, że na to nie ma wytłumaczenia.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:26

Tego nie wolno tak zostawić, znany redaktor w tym mieście wypowiada się w takim stylu. To nie jest osoba prywatna. Nie znam osoby o nicku"Staszek", ale w przypadku każdej innej tak samo bym zareagował. Na to nie ma usprawiedliwienia.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:28

Na forum wystepuje jako osoba prywatna.
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:28

Konsul napisał(a):Tego nie wolno tak zostawić, znany redaktor w tym mieście wypowiada się w takim stylu. To nie jest osoba prywatna. Nie znam osoby o nicku"Staszek", ale w przypadku każdej innej tak samo bym zareagował. Na to nie ma usprawiedliwienia.


przyganial kociol garnkowi :)

Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy :roll:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:29

WZT, zwasze można coś gorszego napisać, coś gorszego zrobić... Ale to jest mowa o tym co zostało napisane. Bądź obiektywny, za taki tekst, przypuszczam dałbyś komuś po ryju, tak?
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:30

Konsul napisał(a):WZT, zwasze można coś gorszego napisać, coś gorszego zrobić... Ale to jest mowa o tym co zostało napisane. Bądź obiektywny, za taki tekst, przypuszczam dałbyś komuś po ryju, tak?


za grozby, dokladnie takiej jak Twoje, dostalem ostrzezenie :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:32

Konsul napisał(a):Tego nie wolno tak zostawić, znany redaktor w tym mieście wypowiada się w takim stylu. To nie jest osoba prywatna. Nie znam osoby o nicku"Staszek", ale w przypadku każdej innej tak samo bym zareagował. Na to nie ma usprawiedliwienia.


Kod: Zaznacz cały
Publikowane wiadomości są prywatnymi opiniami użytkowników. Forum.tkk.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie regulamin, zawiadom nas o tym.


Masz tam linka do maila i zrob co trzeba, czy wolisz bic tylko piane ??
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:33

Flo napisał(a):
Konsul napisał(a):Tego nie wolno tak zostawić, znany redaktor w tym mieście wypowiada się w takim stylu. To nie jest osoba prywatna. Nie znam osoby o nicku"Staszek", ale w przypadku każdej innej tak samo bym zareagował. Na to nie ma usprawiedliwienia.


przyganial kociol garnkowi :)

Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy :roll:

Przyznaję obraziłem Pitera z Radzikowa na forum sport, przeprosiłem jednak i w dalszym ciągu wstyd mi za to co napisałem. Ale nigdy nie "atakowałem" osób trzecich związanych z członkami forum. I nie obracaj FLO tego w żart, bo sądząc po tekście pod Twoimi postami też traktujes obrażanie najbliższej rodziny bardzo poważnie.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez monika n-k » czwartek, 17 sie 2006, 22:33

Nie ma mnie pół dnia a Wy mi tu temat psujecie. :? Mialo być o dobrych uczynkach HB .By nareszcie Easy zrozumiał jaki to wielki i dobry człowiek i przestał sie czepiac.A tu sie kłótnie sie zaczęly.I co? Nikt nie moze nic dobrego powiedziec? :?:
monika n-k
Coś tam napisał
 
Posty: 70
Dołączył(a): środa, 9 sie 2006, 21:30
Lokalizacja: kołobrzeg

Postprzez Bruno » czwartek, 17 sie 2006, 22:34

Tak jak widzisz, wiec chyba nic...
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 22:35

Konsul napisał(a):
Flo napisał(a):
Konsul napisał(a):Tego nie wolno tak zostawić, znany redaktor w tym mieście wypowiada się w takim stylu. To nie jest osoba prywatna. Nie znam osoby o nicku"Staszek", ale w przypadku każdej innej tak samo bym zareagował. Na to nie ma usprawiedliwienia.


przyganial kociol garnkowi :)

Niech rzuci kamieniem ten kto jest bez winy :roll:

Przyznaję obraziłem Pitera z Radzikowa na forum sport, przeprosiłem jednak i w dalszym ciągu wstyd mi za to co napisałem. Ale nigdy nie "atakowałem" osób trzecich związanych z członkami forum. I nie obracaj FLO tego w żart, bo sądząc po tekście pod Twoimi postami też traktujes obrażanie najbliższej rodziny bardzo poważnie.


Sluchaj, wskazano Ci juz jak sie rozwiazuje takie sytuacje, pisanie ze nalezy sie komus w ryj nic tutaj nie zdziala. Jest odpowiedni odnosnik do zglaszania przejawow chamstwa i juz. Uwierz mi ze administracja nie bedzie obojetna
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Konsul » czwartek, 17 sie 2006, 22:36

Ok, w sumie to jest spoko, kolejny żarcik Easego. Bardzo zabawny, nie? Podoba się? No to super, szkoda gadać. Zdrówko Panowie. Za zdrowie mamy Staszka, do dna.
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron