Wieczór panieński :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Vin » czwartek, 17 sie 2006, 13:44

Demurrer napisał(a):
j0shu4 napisał(a):dobra dobra ale dla takiego faceta wieczor moze sie okazac ekstremalnym
a tak na powaznie to niedlugo bede mial ten sam problem tyle ze w druga strone
trzeba bedzie takiemu jednemu zrobic wieczor kawalerski tylko nie wiem czy tydzien przed czy miesiac :lol:


Najlepiej cały tydzień.


na sama mysl mnie skreca
panienski to rozumiem :P
ale kawalerski ?
oki
pod warunkiem, ze bedzie to spotkanie TYLKO z kumplami, nawet przez miesiac
zadnej rozbierajacej sie panienki :P

:P :P :P :P :P :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez j0shu4 » czwartek, 17 sie 2006, 13:45

TYLKO z kumplami to mozna co najwyzej poogladac Muminki
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » czwartek, 17 sie 2006, 13:47

j0shu4 napisał(a):TYLKO z kumplami to mozna co najwyzej poogladac Muminki



:lol: :lol: :lol:

i wystarczy :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 13:49

pije sie albo z klasa albo samemu, klasy dawno nie widzialem, pic sam nie pije, ale ze znajomymi owszem :)
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Nemezis-kg » czwartek, 17 sie 2006, 14:08

j0shu4 napisał(a):TYLKO z kumplami to mozna co najwyzej poogladac Muminki



Albo dobry mecz :wink:
Nemezis-kg
Dyskutant
 
Posty: 150
Dołączył(a): niedziela, 15 sty 2006, 13:02
Lokalizacja: zza styksu

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 15:06

slonkokg napisał(a):Barmaid. Z moich orientacji wynika, ze najbardziej pospolitym pomysłem na wieczór panienski jest striptizzzzz męski. Jesli chodzi o mnie, jest to zbyt pospolite i takie banalne, chociaz nie wątpię, ze moze byc ubaw po pachy przy tym. Do Ani mi jednak ta forma rozrywki nie pasuje :roll: Czytałam gdzies o wyprowadzeniu panny młodej najpierw z domu w sposob taki, ze dzwonisz do drzwi, i kwiatami nakierowujesz jej drogę do wyjścia z domu. Pod domem stoi wypasiony wóz, z równie wypasionym mężczyzną :roll: On ją zaprasza [musi ją przekonać do tego, aby zasiadła z obcym gosciem w zajefajnym aucie]. Nastepnie, gdy jadą on proponuje jej zawiązanie oczu i przekonuje, ze bedzie sie czuc bezpiecznie ;) Podwozi ja do miejsca, gdzie czekasz Ty w aucie. On z zakrytymi oczami prowadzi ją do Twojego auta, gdzie Ty bez tłumaczenia wywozisz ją w miejsce, gdzie wszystkie babeczki czekają na nia z utesknieniem. Tam już sie dzieją jakies rózne dziwne rzeczy :P Wiesz, panna młoda ma za zadanie upleść wianek, który chyba po północy musi puscic na wode. Cos takiego. Do tego są jakies inne gry-zabawy. przy których jest ponoc ubaw. Nie wiem czy to sie sprawdza. Gdzies to przeczytałam i Ci podaje. Byc moze cos z tego wyciągniesz ;) Powodzenia :]


Wszystko brzmi bosko...tylko fundusz konspiracyjny raczej marniutki :lol:
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 15:34

Masz rację :) To obdzwaniam koleżanki z morskiej pianki....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 17:40

No dobra...jakiś zarys tej impezy już mam. Pytanie do Was...Czy nie znacie kogoś kto uswietnił by ten wieczór.... jakims ciekawym występem? Stiptiz...taki pospolity jest...raczej odpada. Może cos innego, ciekawego. Czekam na propozycje :)
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez j0shu4 » czwartek, 17 sie 2006, 17:42

ja jestem czarujacy moge przyjsc z witolem
Avatar użytkownika
j0shu4
Moderator
 
Posty: 1559
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 21:54
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 17:47

Ty i Witek hmm... brzmi obecująco :lol: A co przedstawicie??
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 17:56

barmaid napisał(a):Ty i Witek hmm... brzmi obecująco :lol: A co przedstawicie??


pewnie teatr z udzialem pacynek :D
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 17:58

Flo.... nie świruj tylko podpowiedz mi coś. Podobno facet z polotem i jajami jesteś??
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez Flo » czwartek, 17 sie 2006, 18:02

barmaid napisał(a):Flo.... nie świruj tylko podpowiedz mi coś. Podobno facet z polotem i jajami jesteś??


to pomowienia :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez barmaid » czwartek, 17 sie 2006, 18:03

No chyba, że tak....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron